Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nincsen kedvem egész...

Miért nincsen kedvem egész nap semmihez?

Figyelt kérdés

Szóval egész nap lehangolt vagyok pár hete meg halt anyukám és egész nap nincs kedvem tényleg konkrétan semmihez se telefonozni, se tv, se film, sorozat semmi. Egész nap csak vagyok és nincs kedvem semmihez, nem akarok semmit, beszélni sem akarok senkivel. Esténként meg úgy érzem, hogy megint el ment egy nap a semmire és lelki ismeret furdalásom van ez miatt..


Aki volt már ilyen állapotban és nem volt lehetősége pszichológus vagy terapeutai kezelésekre az ilyenkor mit tett? Mit csináltatok?


L/22



2020. júl. 23. 21:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, hogy én intéztem a temetést az öröklödési dolgokat meg minden ilyesmit sajnos egy autó balesetben halt meg és erre nem tudtunk fel készülni.
2020. júl. 23. 21:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem anyukád miatt. Normális, amit érzel, bőven elég, hogy neked kell intézned a temetésével kapcsolatos teendőket. Nincs semmi baj, ha ezen kívül nincs máshoz kedved vagy erőd. Tudom, hogy most nem úgy tűnik, de idővel egyre több kedved lesz újra azokhoz a dolgokhoz, amiket előtte csináltál. De most az a legfontosabb, hogy adj magadnak időt és engedd meg magadnak bűntudat nélkül, hogy ne csinálj semmit illetve azt csináld, amihez kedved van. Sok erőt kívánok neked!
2020. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!