Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kb napi 1...

Mit csináljak, ha kb napi 1 csomag gumicukortól és sok más egyéb édességektől (csoki, csipsz), rendszeres étkezések mellett se tudtam hizni 1 kilót se?

Figyelt kérdés
napi 6szor eszem,ezek közül egyik étkezésre eszek vagy csipszet,gumicukrot,amiben sok a kalória, még se tudok hizni:( 20 éves vagyok,168cm és 48 kiló,bár 53 kiló voltam,csak a barátommal való szakitás után lefogytam 48ra,és máig se tudtam visszaszedni.Étvágynövelőtől tudnék hizni?:(
2010. aug. 3. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:

amugy vékony vagyok nagyon, a csontjaim is vékonyak.

Azt elfelejtettem még,hogy inkább próbálkozzak direkt magas kalóriatartalmú édességekkel,vagy szedjek étvágynövelőt,és akkor mindent egyek amit látok napi 6szori(?) étkezésekben?melyik hatásosabb?

2010. aug. 3. 15:10
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom. lehet h hülyeséget mondok most, de ha úgy gondolkodunk:

a napi 5-6 étkezést fogyókúrásoknak ajánlják, lehet h az is jó lenne ha kevesebbszer ennél többet.... de ez csak egy tipp

2010. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Szerintem ne chipssel vagy gumicukorral akarj hizni, mert ezek nem 'jó' szénhidrátok, és méreganyagpkat halmozol fel a szervezetedben. Ha szénhidrát, inkább a teljes kiőrlésű pékáruban, gabonafélékben, burgonyában, tésztafélékben található szénhidrátokat válaszd. Ha zsir, az olajos magvakat válaszd (mogyoró, dió, mandula, pisztácia) ezek nagyon kalóriadúsak. És ami talán a legfontosabb, az a proteingazdag étkezés (csirke, pulyka, marha, szója, hüvelyesek-bab, borsó, tejtermékek), hiszen a fehérjék segitenek az izomzat kiépülésében, és az izomzat súlyosabb, mint a zsir. Ezért talán érdemes lenne erősitő tipusú edzésekre is járnod (tehát nem ugrálós, vagy zsirégető), ez erősiti az izomzatod, eleinte semmiképp nem fogsz fogyni tőle, ha nem viszed túlzásba, és még az étvágyad is jobb lesz tőle.

Az interneten számos olyan oldalt találhatsz, amik segithetnek, tippeket adhatnak nem csak a fogyáshoz, hanem a hizáshoz is. A wellness szó beirásával sok ilyenre akadhatsz.

2010. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Latom hogy a kerdesed mar regi, de ha meg aktualis, megprobalok segiteni. SEMMIKEPPEN se tomd magad egeszsegteldn kajakkal! A szervezeted utalni fog erte raadasul ezekben nagyon sok a rakkelto anyag. A helytelen etkezes es osszevissza eves helyett ne zsirt probalj magadra szedni, hanem izmot. Az egyik legjobb izomtomeg novelo sport az uszas. Jarj el rendszedesen es meglatod latvanyos lesz az eredmdny. Ha ezt nem preferalod jarj el erosito aerobicra. Igy nem zsirt, hanem izmot szedsz magadra. A tested meg fogja halalni. Hosszutavon igy evekkel is tovabb elhetsz. Remelem segitettem:) higyj nekem, szemelyi edzonek keszulok:)
2013. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!