Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete minden nap más testrész...

2 hete minden nap más testrészem fáj, mi ez?

Figyelt kérdés

2 hete megemeltem egy virágcserepet amiben volt egy virág, nehéz volt, de térdből emeltem. Hazamentem aztán szédülni kezdtem, bal lábam elkezdett fájni majd nem éreztem a lábam miközben lépcsőn mentem és elestem, aznap este 3-4 alkalommal zakóztam. Reggelre már nem szédültem , csak a lábam fájt, 2 nap után már nem volt baj, utána a hátam fájt, másnap a kezem,aztán a jobb lábam , majd a nyakam és így van ez most is csak a jobb lábam fáj.


Egyébkent szorongásos csávó vagyok, ezért kb. 6 hónapja csak boltba járok a szüleimmel meg szóval egyáltalán nem mozgok, néha 10 percet szobabiciklizek, meg 5 kilós súlyokat emelgetek pár percig. Dagadt is vagyok 140 kiló.


Emelés előtt semmi bajom nem volt, kivéve előtte 2 hónapja amikor napszámos sofőr voltam,kellett cementes zsákokat pakolni 1 hétig fajt az alkarom, nem tudtam a könyökölni mert szúró fájó érzés volt.


Azt gondoltam SM, de a látásom jó, másik tünet a erekció, de lévén, hogy kövér vagyok csak pisilni szoktam vele,szóval.. még persze nem zárható ki szóval nézek kerekes székeket is. ( ki gondolná, hogy ilyen drága 1 akkus, komolyan,rablás ) egyébként 23 éves vagyok, úgy , hogy nem zárható ki.



2020. júl. 26. 00:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek inkább a súlyod miatt vannak, meg a szorongástól.
2020. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!