Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Télen is minden egyes testrész...

Télen is minden egyes testrészeteket megmossátok? Mert én nem!

Figyelt kérdés
mert én úgy zuhanyzom , hogy csak az alsó testrészemet mosom meg , a felsörészemet nem !! Tehát a hátamat hasamat nyakamat nem !!
2012. jan. 4. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
ha már zuhanyzok akkor miért ne mosnám meg minden testrészem? Mindegy hogy tél vagy nyár.
2012. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

???

És teszem azt, akkor hogy mosod meg a hónaljad?

Igen, mindenhol mosakszom, javaslom te is tedd azt, ne azon a fél percnyi zuhanyzáson spórolj.

2012. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikát. Miért nem? Az oké, hogy van aki télen nem fürdik minden nap, de ennek a félig fürdésnek mi értelme van?
2012. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy megmosom!
2012. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező, rég nevettem ilyen jót egy sima kérdésen. De fogalmazhatnék, úgy is, hogy te hülye vagy :D Én télen csak félig engedem a kádat vízzel :D:D A törölközőt is kettévágom :D a fogkefét is fordítva használom :D te jó ég, félig lezuhanyozni...
2012. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
azért mert hideg van ( igen a lakásban is ) , hideg a fürdöszoba is ! tehát csak a nemiszervemet , végbélnyillásomat , mosom meg ! a hónajamat nem mosom meg , mert télen nem izzadok !!
2012. jan. 4. 21:10
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Én régen mindig meredten álltam a folyó vízzel a kezemben vagy épp törülközőben annyira fáztam, de aztán vettem egy kis erőt és kibírom azt a kis időt fagyosan. Akkor már inkább legyek tiszta és ne is pazaroljak.
2012. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nemiszervedet és a végbélnyílásodat XDD :D :D behuggyozok rajtad :D Amúgy sztem a lábad és a hónaljad is mosd meg. Sokszor nálunk is hideg van, de összeszorítom a fogam, gyors lezuhanyzok és bebújok a dunyha alá. Még jót is tesz a vérkeringésnek.
2012. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Annyira nem lehet hideg, hogy a hónaljamat ne mossam meg hónapokig...

De legalább mindig van helyed a buszon.

2012. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ja bocsi azt elfelejtettem mondani , hogy heti egyszer teljess komplett nagy mosást csinálok ! tehát haj hát arc talp láb minden benne van !
2012. jan. 4. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!