Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyokerkezeltek a fogam kb 1...

Dodu22 kérdése:

Gyokerkezeltek a fogam kb 1 éve letört egy nagyobb darab és érzem tovább fog törni tudtok olcsóbb jobb magán fogorvost aki jól meg csinálja és nem százezrekér budapesten ?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az SZTK-ban ingyen kötelesek megcsinálni, jó orvosok vannak ott.

Ki kell húzni, minden bizonnyal.

2020. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy gyökér kezelt fog soha sem lesz tartós hosszútávon. Mivel gyakorlatilag az egy halott fog, ki van belezve, idővel el is feketedhet, de eleve könnyen törik a tömés ami benne van az sem marad örökké tartós akármilyet is tesznek bele, az ha elfárad kiesik, vagy gyengébb lesz és a fogad nagyobb terhelést kap akkor a fog is törik nyilván. Egyébként SZTK-ban TB-re is kötelesek megcsinálni ha menthető helyrehozzák, ha nem akkor ki kell húzatni és pótlást lehet helyére tenni implantátumos megoldás létezik de az hosszadalmas, drága és egy ideig szenvedős dolog, de ha jól sikerül a beültetés meg minden akkor az ott is marad. Lehet hidat is feltenni de akkor még 2 fogat ki kell húzni ennyi az ára.

Na meg ha nincs durván letörve akkor kap új tömést, koronát és egy ideig le van a gond, de az nem marad örökké tartós, és hiába mosod meg minden az elfog kopni egy idő után és akkor újra lehet csinálni.

Ha elmész egy magándokihoz ő sem fogja tudni jobban megcsinálni mint egy SZTK-s.

2020. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt ki fogják húzni kérdező .
2020. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de igazából az SZTK bászta elsajnos addig faragta 8 szor mentem visza egy gyopár kezelésre és mondta rá húz o korokat 50 ezerel ott is hagytam
2020. júl. 26. 18:37
 5/5 A kérdező kommentje:
* 8 szor mentem visza egy gyoker kezelésre az SZTK bászta el sajnos utana mondta 50 ezerer csinál koronát ott is hagytam
2020. júl. 26. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!