Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában rendszeresen...

Mostanában rendszeresen iszom, esténként, csak sört, de abból nagyobb mennyiséget( 3-4-5 dobozzal) Mellé elkezdtem altatót szedni. Így teljesen kiüt, kellemes érzés és jól is alszom utána. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Köszi szépen a válaszokat.

2020. máj. 26. 22:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, hogy nem szórakozásból feszegetem a határaimat, hanem mert olyan élethelyzetben vagyok, amit nem könnyű megoldani.

Olyanokat válaszának örülnék elsősorban, akik maguk is átéltek hasonló szitut, és alkohol-gyógyszer kombóval próbálkoztak. :(

2020. máj. 26. 23:03
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Tenyleg altato es nem nyugtato? Mert az nem trefadolog, es nem is igazi pihenteto alvast okoz, de alvaszavarnal kenyszeruseg.

Nyugtatotol is lehet aludni, es messze van artalmassagban.

Szoval. Ez tul sok pia. Ha pasi vagy es kesz vagy, legyen ket doboz a 3-4.

Latszik, hogy nem orvos vagyok, de evtizedek ota szorfozom a lelki egeszseg hullamain.

Szoval en a hatart kozelebb huznam meg. Plane, hogy nem tudni, meddig, es nem fogsz-e tobbet akarni.

Sajat tapasztalatom, hogy ha kortyolgatom a sort, kevesebb sokkal jobban hat.

Ovatosabban!

2020. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyik vagy másik. Én is voltam nő létemre ilyen időszakban, bár gyógyszert piával sosem kevertem. Ittam egy két kupica pálinkát vagy vodkát este , egyből jobbat pihentem. De ez nem tartott sokáig, egy-ket hét és nem minden este. Egyikre se jó ha rá szoksz, pláne együtt hanyagold. Sajnos megértem vannak ilyen élethelyzetek, kitartás!
2020. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!