Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Táppénz alól való felmondás?...

Táppénz alól való felmondás? Van jogom hozzá?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete elmentem a háziorvosomhoz magas vérnyomás és fejfájdalom miatt. Kaptam közben vérnyomáscsökkentőt amit megfelelően szedve közben helyreállt a vérnyomásom, és megszünt a fejfájásom is. Közben neurológiára is kaptam beutalót elmentem oda is gondolván hogy csinálnak CT-t vagy valami hasonlót. De e helyett csak kérdezősködött. Elmondtam a panaszaimat hogy fejfájdalmam van, meg hogy magas a vérnyomásom. Kérdezte hogy stressz ért e mostanában. Mondtam hogy semmi. És nem is szoktam idegeskedni. Erre adott egy leletet amiben írja hogy pszichiáter kivizsgálás javasolt. Ezt elvittem a háziorvosnak, utána írt beutalót pszichiátriára. Mivel nem érzem azt hogy szükségem lenne erre az egészre és már jól érzem magam, így visszautasíthatom ezt hogy elmenjek pszichiátriára és hogy tovább is táppénzen tartson az orvos? Már szeretnék menni dolgozni is mert nem régóta dolgozom ott és félő hogy elküldhetnek.

2020. júl. 27. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
üzemorvos biztosan csinálhat ilyet, de a háziorvos nem hiszem.
2020. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!