Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az rossz jel ha valakinek...

Az rossz jel ha valakinek tartósan zsong a feje?

Figyelt kérdés

F/25 vagyok és már ez a harmadik nap hogy a fejem zavaros. Valamiféle szédülés de nem az egyensújvesztés fajtából. Tökéletesen jól érzem magam csak ez a zsongás nem marad abba. A fülemmel nem hallom csak úgy érzem a teljes koponyámon.

Ha odakoncentrálok akkor max 5 másodpercre abbahagyja de utána megint. Nehezebben megy a koncentráció is mióta elkezdődött.


Az egész egy közepesen erős fejfájással kezdődött amire bevettem egy erős fájdalomcsillapítót (mert csak az volt otthon). A fejfájás azonban csak félig múlt el de így már csak kicsit fájt. Másnaptól már csak így zsongott meg zsibbadt néha enyhén néha erősebben.


Lehet-e ez valami vérkeringés zavar külön az agyban vagy elzáródás vagy gyulladás?

Még egy fájdalomcsillapítót már nem akarok bevenni legalább egy hónapig.



2020. júl. 29. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi a gond a gyógyszerrel? Ennyire ne félj tőle. Szerintem maga a tünet is azért van, mert odafigyelsz rá.


Aludd ki magad és reggel igyál egy kávét :)

2020. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Uh, nekem is így volt pár napja több napig, a fülem is csengett. Front vagy vérnyomás miatt elképzelhető
2020. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én nem hallom a zsolngást csak érzem az apró kavargásokat a fejemben.


Hipohonder pedig végképp nem vagyok, csak amikor már gyanús jelek vannak pl hogy 3 napig szünet nélkül szédülök.

Azonban nem stresszelek, még ilyenkor is nyugodt vagyok, de az elnézést hogy aggódom az egészségemért. Szeretném minél hosszabb ideig szennyezni a jelenlétemmel a bolygót. :)

2020. júl. 29. 01:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szédülsz az is vérnyomás, front. Ne is csodáld ilyen melegben.


Ne érts félre, jól teszed, hogy törődsz az egészségeddel, nem arra céloztam, hogy hipochonder vagy, de ez ilyen pszichológia, hogy akkor érzünk dolgokat, amikor odafigyelünk rájuk.

Ha mással foglalod el magad, ami koncentrációt igényel, akkor is érzed? Pl. Olvasás, tanulás

2020. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Főleg olyankor amikor olvasok vagy tanulok, még filmnézés vagy youtube közben is érzem.

A poén pedig az hogy nem vagyok fáradt. Tegnap 2 órakor aludtam el és reggel 8-kor felébredtem mint szoktam.

De megmértem végül a vérnyomásom és 3x-i mérés után kiderült hogy ugrál a vérnyomásom 110 és 124 között. Azt mondanám iszok egy kávét vagy veszek kólát 4 év után :), de ha ugrál akkor ezek nem segítenek csa legfeljebb 124 és 135 között fog udrálni, nem tudom mit kell tenni ilyenkor. Pont tegnap edzsettem intenzíven és még az sem javított semmit

2020. júl. 29. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az ugrálás nem számít. Két egyforma értéket képtelenség mérni. Ez csak akkor számít, ha jelentős. 10 Hgmmm semmi, nem kell vele foglalkozni, semmi gond a vérnyomásoddal.


Próbálj többet aludni, talán 6 óra kevés.

2020. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A túl erős fejfájáscsillapító volt a ludas.
2020. aug. 4. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ez jó hír, akkor minden rendben :)
2020. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!