Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinél volt olyan hogy...

Valakinél volt olyan hogy anyós/após a veled való rossz kapcsolatuk miatt később, vagy pedig nem tudta meg hogy babád lesz?

Figyelt kérdés

2 éve a férjem apukája nagyon csúnyán megbántott igazságtalanul, meg is ütött meg le is köpött...Azóta én nem járok hozzájuk, egyáltalán nem tartom velük a kapcsolatot, ők meg előtte se nagyon jártak hozzánk.

A férjem ugyanúgy jár hozzájuk hiszen az ő szülei. Még nem mondta meg nekik hogy kisbabánk lesz mert nem volt rá megfelelő alkalma, pedig már 15. hétbe lépek. Ma is volt náluk és nem mondta el nekik mondván hogy az anyukája nem sokáig volt otthon mert ment dolgozni meg nem voltak egyedül mert voltak ott mások is akik nem a családhoz tartoznak. Mindig van valami kifogás. Igazából én nem is tudom mi lenne a jó, de én biztos hogy nem fogok oda beállítani, nekik kellene bocsánatot kérni mert igazságtalanok voltak velem és csúnyán megsértettek. Nem tudom hogy fognak reagálni arra ha a férjem elmondja nekik hogy babánk lesz, és azt se tudom miért halogatja. Mindig valami közbe jön amiért nem tudja elmondani nekik de én már arra is gondoltam lehet jobb is lenne, ha meg se tudnák...Az én oldalamról viszont nagyon jó a kapcsolatunk anyukámékkal.


2016. júl. 16. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Mi volt az oka? Hogy tud a férjed egyáltalán az apjára ránézni?

A kérdésre válaszolva, ha veled így bánt kétlen, hogy az unokától plafonig ugrik a tuskója. Szerintem a férjed közölje velük pár szóban, tényszerűen, babátok lesz, ekkorra várjátok, pont. Aztán szerintem jöjjön el, mielőtt belekezd valami műsorba.

2016. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én nagyon félek hogy mi lesz ha meg tudják.

Édesanyám azt mondja, örülni fognak hisz az ő unokájuk is lesz.

Férjem nem mond semmit, halogatja azt észrevettem.

De én meg félek, nem akarom hogy rosszul süljön el. Most vagyunk a legboldogabbak a férjemmel!

2016. júl. 16. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is csak a 20. valahanyadik héten mondta el a szüleinek. Azaz az anyjának, az apja még mindig nem tudja, de nem is bánom, mert egy bunkó alkoholista. Nem érdekel, hogy nem tudja, úgy se engedném a fiunk a közelébe soha, még felügyelettel sem.
2016. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is pont ettől félek, az apjától inkább. Az anyukája más, vele nem lenne gond. Csak az apja miatt romlott meg mindenkivel ott a kapcsolatom, azaz azért nem járok oda.
2016. júl. 16. 11:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta a férjem hogy akkor akarja elmondani nekik amikor mindenki ott van, tehát ő nem zárná ki az apját sem... de mégis halogatja és kezdem nem érteni miért, de nem is akarok erőszakos lenni hiszen félek én is...nem tudom hogy lenne a helyes.
2016. júl. 16. 11:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ezek után nem is lenne kérdés,hogy mit tennék.

Eleve én ezek után szépen kivertem volna pár fogát a kedves papának,hogy jön ő ahhoz,hogy megüt egy másik embert?

A párod jelentse be,ahogy akarja,de én csak az anyósommal tárgyalnék erről.

Ő látogathatna is,amikor gondolja,de oda a gyereket se engedném.

Ilyen agresszív ember közelébe nem való kisbaba.

Később ha a gyerek véletlenül leejt vagy tönkretesz valamit őt is megütné?

Az meg a minimum,hogy ezek után bocsánatot kéne neki kérni.

Addig nem is érdemes azon törni a fejed,hogy mit illik,mit nem.

2016. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De ha anyós megtudja akkor megtudja após is...meg szerintem férjem nem fog különbséget tenni kettőjük között.

Én oda nem akarok ezek után se menni főleg a babámmal, de anyóst szívesen látnám néha amikor majd megszületik a baba. Megbeszélem a férjemmel ezt, de nem tudom mi lesz ebből.

2016. júl. 16. 11:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha megtudja??? Ne parázz már nem lesz semmi szerencsétekre nem vele kell hogy éljetek semmi nem köt titeket össze csak a férjed a kapcsolta. Szóval nyugi én tojnék rá mit gondol a drága após!! Ha meglesz a pici max a férjed elviszi hogy mégis legyen kapcsolat az unokával és ennyi. Neked nem kell menned. Ha engem megütne anyós vagy após tuti kepeslapról látná az unokáit! Undorító amit megengedett veled szemben..
2016. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A férjed hogy hogy nem szakította meg az apjával a kapcsolatot azután, h az megütött (!!!!???) es leköpött téged?? Mennyit jár oda még ezek után? Legalább megvédett anno?
2016. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem akar haragban lenni vele...én meg szerettem volna azt is hogy költözzünk már messzebb kicsit sok minden miatt, pl. munkalehetőség miatt is jobb lett volna, de ő nem akart a szülei miatt, hogy ha kell akkor tudjon nekik segíteni, mert amúgy apja beteges is...Pedig van még egy másik fia meg egy lánya is az apjának, ők is tudnak segíteni.

De ő ragaszkodik hozzá, de hozzám is. De már megszoktam, ez van.

2016. júl. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!