Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyobb esélyem van a bőrrákra...

Nagyobb esélyem van a bőrrákra ha nagyon sok anyajegyem van?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek bőrgyógyászatra megvizsgáltatni az anyajegyeimet,(eddig sosem voltam) nem láttam semmi furcsát rajtuk de azért jobb félni ugye...De viszont nekem tényleg nagyon sok anyajegyem van, de nem ilyen nagyokra meg kidudorodókra kell gondolni hanem egy sok pici apró barnára, több így rá az esélyem hogy lesz egy ami rosszindulatú? Annyira félek, már napok óta ezen filózok, hogy mi lesz ha lesz egy vagy több..akkor mi fog történni!!! Légyszi nyugtassatok meg!!! :'(

17/L


2010. aug. 3. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit, hogy hogy történik ez a vizsgálat? Le kell vetkőzni? Eléggé gátlásos vagyok...

Előre is köszi!

2010. aug. 3. 20:15
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugodj meg :) nekem tényleg nagyon sok van..van ami nagy és ien dudoros...ahogy írtad. de nincs velük semmi baj. évente járok bőrdokihoz és megnézetem őket. a vizsgálat nem fájdalmas. mondjuk velem a melltartómat is levetették..:S de gondolj arra h ő csak orvos ez a dolga. :) ha nő bőrdokihoz mész, akkor nem oan izés sztem ha lekell vetkőznöd. :) nyugodj meg tényleg nem lesz semmi baj. :) vizsgáltasd meg őket évente és akkor tuti nem lesz baj. de azért a naptej nélküli napozást, szolit kerüld :) sok sikert :) L/18
2010. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sok anyajegyem van, négyet már le is kellett vetetnem. Szerintem picit nagyobb esélyünk van a bőrrákra, de mivel sok van eleve jobban odafigyelünk magunkra. Lehet akinek pár van azt gondolja neki úgysem lesz, és nem is figyel oda a napozásra, és nem is vizsgálja őket.

Az, hogy le kell-e vetkőzni attól függ hol vannak az anyajegyek. Nagyítóval mind megnézik, nem fáj esetleg csikiz néha.

2010. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja tényleg. én még nem vetettem le egyet se de párat le akarok majd a nyakamról. azt mondta a bőrdoki h nem muszáj, de ha zavar akkor le lehet. de félek a szuritól meg h kivágják:S (o.társamnak nem lézerrel csinálták hanem kivágták aztán összevarrták :O ) első voltam :)
2010. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Elsőnek: Mindig naptejezem magam ha strandon vagy bárhol vagyok a szolizni meg sosem akartam...

Azért kicsit megnyugodtam, remélem nem lesz semmi baj...Szorítsatok nekem!!!

2010. aug. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!