Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichológushoz megyek,...

Pszichológushoz megyek, gyerekkori molesztálásomat el fogom mondani. Egyre bizonytalanabb vagyok (megtörtént eset). Nem elég, ha leírom, utána ő kérdez? Honnan tudja, hogy igazat mondok? .

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a dolga, hogy tudja, igazat mondasz. Ismered? Megbizható? Ha nem vaskalapos, akkor rugalmas es alkalmazkodik a "klienseihez". Ha neked ugy jo, írd le.

Es nagyon nagy dolog, hogy elszántad magad, gratulálok!

A lehető legjobbakat kívánom neked.

2016. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegény, gondolom a környezeted nem hitt neked, ezért gondolod,hogy nem fog hinni neked. De nyugi, a pszichológusok láttak már mindenfélét, tudni fogja, hogy nem csak kitalálod. Szerintem is írd le, talán könnyebb lesz úgy, de menet közben még el is tudod dönteni, hogy inkább mégis szóban mondod el esetleg. Sok sikert!
2016. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon megbízok benne:a beszélgetés végén mindig elmondja,mit érez,mi sugárzik belőlem,és eltalálja,úgy,hogy igazán akkor döbbenek rá,hogy igaza van

Ez most kicsit kellemetlen lesz..elmondom,de talán az írás könnyebben menne-utána úgyis kérdez

2016. aug. 27. 19:46
 4/6 A kérdező kommentje:
most ott tartunk,hogy látszólag kemény,de belül síró vagyok,aki mindenképpen megpróbálja elfojtani a nőt magában
2016. aug. 27. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írd le ha úgy könnyebb és add oda neki, mondd el hogy így könnyebbnek érezted/összeszedettebb volt.
2016. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Leírtam,nem mertem felolvasni,pedig kérte.Elkezdte hangosan olvasni,mint a három éves fogtam be a fülemet...

elhitte (szerencsére)

Egy kérdése volt még

2016. aug. 31. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!