Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok enni? Miért...

Miért nem tudok enni? Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónappal ezelőtt kezdődött, hogyha ettem is akkor nem laktam jól enni már nem tudtan de éreztem hogy éhes vagyok. Mostanában szinte egésznap csak egy szendvicset tudok megenni hiába érzem hogy nagyon éhes vagyok.

Emellett aludni sem bírok, hiába vagyok álmos nem bírom lecsukni a szemem csak hajnali 4-5 fele. Ez miért lehet?



2020. aug. 1. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Stressz, szorongás okoz sok esetben ilyen tüneteket.

(Tapasztaltam én is többször)

Nem szorongsz, vagy nem vagy feszült, nem aggódsz valami miatt?

Ajánlom amúgy a MagneB6-ot. (Én sem gondoltam, hogy bármit is segít a magnézium meg a B6 vitamin, de egy hét rendszeres szedés után határozottan éreztem, hogy igenis van pozitív hatása.)

2020. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
? Hőség van , ilyenkor innikell meg sok nyers víztartalmú gyümit . Enni akkor tudsz ha kimerít valami fizikailag , akkor inkabb könnyebbet , zsirosat meleget sósat sok liszteset kerüld mert kiszárít .
2020. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# De, szoktam szorongani és aggódni de nem tudom miért. Köszönöm kipróbálom!

2# megfogadom,köszönöm

2020. aug. 1. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező : Szerintem kevesen tudják a valódi okát a szorongásuknak, mert az sokszor "megfoghatatlan". Sajnos a szorongásra hajlamosabb embereknek a kevésbé stresszes élethelyzetekre is szorongással reagálnak. Ezzel addig nincs komolyabb probléma, ameddig nincs kihatással a mindennapi életükre - tehát nem korlátozza bizonyos tevékenységek elvégzésében.


Szerintem érdemes megfigyelned, hogy nálad melyek azok a helyzetek amik szorongást váltanak ki, és ezekre tudatosan odafigyelni.

Ha felismered őket, idővel sokat javulhat a helyzet.


Amúgy én amikor nem tudtam enni, akkor sokszor bekapcsoltam egy filmet közben, és az kicsit elvitte a gondolataimat ameddig ettem.


(- első voltam :)

2020. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!