Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rákerestem és elvileg egy...

Rákerestem és elvileg egy fökény van a talpamon. a barátságosabb fajta, ami csak 1mm. kivághatom?

Figyelt kérdés

mivel vastag a bőr a talpamon és már próbáltma hogy nem fáj, a seb helye meg főleg nem, kivághatom körömcsipesszel? nem tűnik mélynek és amig nem kezd el vérezni addig probléma sem lehet. azért akarom kivágni, mert ha tényleg betegség akkor nehogy tovább terjedjen, igazából elkezdtem kivágni de még meg akarom tisztítani a helyét.


Ezzel megúszhatom hogy a jövőben ilyen megjelenjen rajtam?


orvoshoz nem akarom elmenni mivel nem otthon vagyok és itt nem támogatott az eü (asszem)



2020. aug. 1. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Bőrgyógyász.

Ne garázdálkodj, mert nem tudhatod, hogy mi az pontosan.

2020. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyébként ha valami ilyen fertőzés féle lenne mondjuk herpesz vagy akármi, azokra van valami gyógymód hogy soha többé ne jelenjen meg? olyan szépen leéltem 30 évet mindenféle random betegség nélkül a testemen, nem akarok ilyeneket....
2020. aug. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!