Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha előfordul(kb havonta),...

Néha előfordul(kb havonta), hogy olyan érzésem van, mintha elfelejtenék mindent. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Néha előfordul(kb havonta), hogy olyan érzésem van, mintha elfelejtenék mindent, például ki vagyok, hol vagyok, kikkel vagyok stb. Ez után eszembe jut minden, nincs semmi probléma. Ez az egész egy pillanat alatt történik, nem okoz ptoblémat, de kíváncsi vagyok mi okozhatja.
2020. aug. 3. 14:27
 1/4 anonim válasza:
Biztos lehet valami a fejeddel, kezeltesd magad. Menj el orvoshoz, mondd el a panaszaid, és majd tovább küld. CT,fejröntgen stbi.. Mondjuk lehet valamilyen betegséged van..
2020. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Anyámnak is volt hasonló. Ő nagyon kimerült volt és elfelejtett dolgokat. Vagy lehet a gyógyszertől is, aki sok gyógyszert szed idegekre, vagy túl terhelt, stresszes, kimerült. De, ha neked ilyen sokszor fordul elő, akkor ajánlott, hogy menj el dokihoz.
2020. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Nem fogod elhinni, de valószínűleg a ma népbetegségnek számító lyukas bél szindróma az okozója, mint ahogy az SM-nek, Hashimotónak, Alzheimernek, Parkinsonnak, allergiáknak, az autoimmun betegség ezernyi megjelenési formájának.
2020. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is gyakran előfordul. Van kedved megismerni, gyere privi UwU
2020. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!