Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Veletek gyakran előfordul,...

Veletek gyakran előfordul, hogy elfelejtenek valamit odaadni egy gyorsétteremben, amikor elvitelre kértétek?

Figyelt kérdés
Tegnap nyílt meg a pécsi burger king drive thruja, és ma vettem ott 2 menüt és elfelejtették odaadni az egyik sültkrumplit, mondanom sem kell, eléggé bosszantó volt itthon amikor észrevettem. Veletek is volt már ilyen többször is?
2017. jún. 21. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. A bábolnai meki drivejában szintén krumpliból kaptunk eggyel kevesebbet, négy helyett hármat. Rendes kajáldába visszamentem volna, néhány helyen drive-ban is, de ez az autópálya mellett van, annyit nem ért a dolog hogy menjek x kilométert, megforduljak, majd megint megforduljak és visszamenjek a drive-ba. Van ilyen.
2017. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Velem még nem de ha veled sokszor történik ilyen Menj be reklamálni az étterembe.
2017. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Velem még nem fordult elő.

Bár nagyon ritkán álok be a drive-ba.

Általában mindig bemegyek és ott eszem meg a kaját.

Ha eltelik 20-30 perc, utána már nem olyan finom a sült krumpli meg a szendvics, mint amilyen finom frissen.

Hidegen meg főleg nem olyan jó.

Ha bemegyek és netán mégis elvitelre kérem, akkor is nézem a kiszolgáló személyzetet, hogy mit pakol bele a papír zacsiba.

Azt szokták tanácsolni, hogy ha drive-ba kérsz, akkor nyugodtan nézd meg ott a kocsiban, hogy mit kaptál és ha már úgy is ott vagy akkor tudsz szólni, hogy bocsi, de ez és ez lemaradt.

Ennyi.

:)

2017. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Jólesett helyben nem ellenőrizni, és csak otthon bosszankodni miatta?

Ugye nem?

Tehát akkor legközelebb mit fogsz csinálni, ahelyett, hogy utólag itt sírsz...?

2017. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

17:26

Mert ha felszállok a buszra akkor fognom kéne a kormányt, hogy a sofőr biztos arra megy e, amerre kell neki?

2017. jún. 21. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

"Mert ha felszállok a buszra akkor fognom kéne a kormányt, hogy a sofőr biztos arra megy e, amerre kell neki?"


De ha mégsem arra megy, akkor ugye nem húsz kilométer után szólsz rá? Hanem azonnal, ott helyben, ugye?

Na látod.


Nem olyan bonyolult dolgok ezek, csak ha leszarod a saját dolgaidat, hogy mi történik körülötted, mert azt képzeled, hogy csak úgy magától majd minden rendben fog menni, akkor ráfaragsz. Ilyen egyszerű.


(Konkrétan megtörtént, hogy helyettesítő sofőr itt, Budapesten eltévedt, és nem fordult be. Azonnal szóltam neki, nem vártam meg, amíg kivisz Pécsig.)


"arra megy e"


Az -e kérdőszót pedig leszel szíves kötőjellel kapcsolni a szóhoz, így: "arra megy-e"

2017. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a mekiben eggyel kevesebb sajtburgert adtak, hamar észrevettük visszamentünk, szóltunk, elnézést kértek és pótolták.
2017. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még soha, pedig gyakran járok gyorskajáldába. Azért odafigyelnek szerintem, de néha becsúszik egy kis baki, ezért mindig le kell ellenôrizni a csomagot.
2017. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Én soha nem ellenőrzöm, szerintem az emberek 90 százaléka nem csinálja. De tegyük fel hogy igen, akkor sem életszerű minden esetben. Pár hete a családnak vittem haza kaját, öt főre. 7-8 burger, krumplik, van akinek desszert is, üdítő. A kezembe nyomtak három zsákot, hosszú sor mögöttem, nyilván nem állok meg ott egyeztetni a számlát meg a családi kívánságlistát.

2017. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!