Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy idiota vasarlo hypot vett...

Egy idiota vasarlo hypot vett a boltban es sorban utana en kovetkeztem,veigment a hypo utan a szalagon az elelmiszer amir vettem...es valami volt azzal a hypoval mert maszatos volt utana a szalag es en arr voltam kenytelen ratenni az elelmiszereket?

Figyelt kérdés
Kislanyomnak magamnak ocsemnek anyukamnak vasaroltam be es erre az elelmiszereket a hypo ragacsis szalagra kellett helyeznem(koztuk felvagott joghurt)lehet problema belole nekunk?tiszta ideg voltam legszivesebben szetroppantottam volna a not..
2020. aug. 4. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlliheged. Semmi bajotok nem lesz azon felül, ami eddig volt.
2020. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a vásárló nő a hibás ha gagyi árut árulna, vagy a pénztáros szarik bele, hogy hypo-s a szalag, vagy az utána lévő idióta vásárló a tócsába pakolja az élelmiszerét!
2020. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért a másikat kell leidiótázni, mert hypot vett? Egyetértek, hogy túlliheged. Miért nem mentél át másik kasszához, ha ennyire zavart?

Inkább szedjél hangyát, attól megnyugszol. Aztán számold is meg

2020. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem volt tocsa ,csak egyszeruen a kur va szalagon volt valami fenyes maszat es ugyanez volt rajta a hypos dobozon is.
2020. aug. 4. 21:21
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem volt masik kassza...
2020. aug. 4. 21:21
 6/15 Furujika ***** válasza:
Ha idegesnek erzed magad, dobd ki az osszes csupasz dolgot (gyumolcs, zoldseg). Szalami es joghurt, ami csomagolasban volt, annak biztos nem lett baja.
2020. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jajj csupasz nem is volt egy tabla csoki volt ,ket tejszelet,ket joghurt,felvagott(szeletelt papircsomagolasban) es ec papir
2020. aug. 4. 21:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most min kattogsz??? Miért akartad "széttépni" a nőt???
2020. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Furujika ***** válasza:
Azoknak nem lesz semmi bajuk. A hypo fertotlenito szer, nem kifejezett mereganyag. Nem lesz gond abbol, hogy az arucikkek csomagolasa hypos lett esetleg.
2020. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jo mondjuk a papircsomagolasban a sonkasok atazhatott akkor ha az hypos lett es eszunk belole?vagy mar kezdek bekattani
2020. aug. 4. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!