Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kezelhetném a szőrtüsző...

Rxii13 kérdése:

Hogyan kezelhetném a szőrtüsző cisztát?

Figyelt kérdés
Rendsteresen alakulnak ki csomók a bőröm alatt. Többnyire a fenekemen és környékén. Idővel rájöttem, hogy szörtüsző ciszták. Iszonyatosan fájnak, van higy hónapokig megvannak és nem fakadnak ki, méghozzá tele vagyok hegekkel miatta. (Az öszintét megvallva gyerek korú vagyok, szívem szerint orvoshoz mennék, de a szüleimhez jelenleg nem fordulhatok ezzel személyes okok miatt) Tud esetleg valaki megoldást, ami felgyorsítaná a kifakasztást, vagy segítene enyhíteni a fájdalmat és a sürüségét ennek? Némileg el vagyok hízva, bőségesen rátehet, tudok róla. A fogyásomat már megkezdtem, remélhetőleg segít a problémán.

#szőrtüsző-gyulladás #szőrtüszőciszta
2020. aug. 5. 01:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig orvos nelkul csak arthat, ha barmit barkacsolsz. Szerintem 14 eves kor alatt is el lehet menni rendelesre.

Talan az okat is meg tudjak vizsgalni. Egy dolog a tuneti kezeles, masik megelozni.

Bor alatt lehet begyulladt faggyumirigy, ami hazi piszkalastol rosszabb lesz, de nem fakad ki rogton.

2020. aug. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!