Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az altatóorvosnak mikor van...

Az altatóorvosnak mikor van lehetőség adni egy kis "ajándékot"(nem pénzre gondoltam, bonbon,stb.)a kórházban műtét napján?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Pénzt adnak nekik, azt is várnak el. A bonbonnak "nem fog örülni".
2020. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Pénzel ne próbálkozzál,mert vissza fog utasitani.

Egy kis ajándék csomaggal többre mész. Nem fontos ezt műtét napján átadni.

2020. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az anesztest elég nehezen fogod utolérni. Nálunk speciel műtét után visszakísérik a beteget a kórterembe, de akkor még ugye jellemzően nem igazán olyan a beteg tudata, hogy elővegye az ajándékot. Utána pedig az osztályos orvos vagy a kezelőorvos ellenőrzi a beteget, az anesztes nem járkál oda. Maximum akkor, ha probléma van.
2020. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Akkor kis bonbonosdobozt adj, díszpapír alá csúsztatott pénzes borítékkal.
2020. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy egy orvos elérhetetlen legyen a kórházban .
2020. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jó, hát direkt meg lehet keresni nyilván, de "alkalom", mikor csak úgy oda tudja adni, nem nagyon adódik.
2020. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4 es nem jó az ötlet.Tudok olyanról,hogy az orvos bontatlanul tovább ajándékozta az ajándékot.
2020. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Apró ajándékkal a nővéreknek kell kedveskedni.Ők azok,akik segitenek,ha valamire szűkséged van .1 orvos sem fog megitatni,etetni,vagy bármiben segíteni,ha szűkséged lenne rá.
2020. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Engem még mindig a hogyan és a mikor érdekelne, nem voltam még ilyen szituban (nem altattak még, nem tudom hogy lehet elérni az aneszteziológust). A nővéreket amúgy is pumpolják (én is azt tettem nagyon sokszor hozzátartozóként (látogatóként), de úgy tudom az altatóorvosoknak szinte senki nem ad, ami nem igazságos, még többet is dolgoznak napi szinten mint a sebészek.
2020. aug. 5. 20:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a hármas válaszolónak!!! Én sem tudtam elkapni műtét után az altatóorvost, pedig hajkurásztam rendesen.
2020. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!