Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg fel szabad tépni...

Tényleg fel szabad tépni magadnak a fitymaletapadást?

Figyelt kérdés
A háziorvos azt mondta, hogy a legtöbben maguknak megoldják, nem szükséges urológushoz mennem. Tényleg semmi bajom nem lesz, ha magamnak tépem fel?

2020. aug. 6. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szia hát megpróbálhatod de mivel elég fájdalmas lesz ha pl az egész fitymád le van tapadva ezért nem valószínű hogy magadnak rendesen meg fogod csinálni. Ha mégis utána kend be betadinnel vagy neogranormonnal a makkod egész felületét vékonyan.
2020. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak valószínű fájni fog.
2020. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Inkább otthon,mint orvosnál.
2020. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindenképp otthon akarod, akkor meleg vízben, először csak lassan és óvatosan, hátha úgy megy, ha nem, akkor vagy feltéped magadnak, vagy beadod a derekad és elmész vele urulógushoz.
2020. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És az az igazi, ha nem sikerül, mert akkor legalább jól megfájdul és még eredménye sem lesz.
2020. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy milyen mértékben van letapadva.Aztasd sokáig kádban furodve és milliméterenkent haladva óvatosan feszegesd.volt hogy korábban nekem is sikerült
2020. aug. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugy volt h kiskoromban egy dokineni feltepte nekem, de akkor csak a makkomrol jott fel, es azutan a melegvizben huzogattam magamnak, de az ilyen attores akkor volt, amikor eloszor kivertem xdd

17/f

2020. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kb. 1,5 év volt, míg szépen lassan a sok kiveréstől, meg attól, hogy próbáltam minél jobban hátrahúzogatni, elengedte hirtelen. Feltépést nem ajánlom, nem túl higiénikus. Ha otthon szeretnéd akkor türelem és kitartás, bár a attól függ mekkora rész tapadt le. 19f
2020. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!