Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy inszomniás...

Lehetséges, hogy inszomniás vagyok?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, mindig is nehezebben aludtam el éjjel, és ezáltal mindig is kevesebbet aludtam, mint amennyit kellett volna. Az utóbbi egy évben rosszabbodott a helyzet. Több ora kell hogy elaludjak. Általában 10-11re kerülök ágyba, de 3-4kor még az alvással próbálkozom. Szóval orákig próbálok elaludni, volt, hogy kimaradt az alvás, mert az ébresztőig nem sikerült elaludnom. Napközben végig olyan álmos vagyok, hogy ugy érzem állva el tudnék aludni, de mire ágyba kerülök, ez vagy elmúlik, vagy nem számít mennyire fáradt vagyok, akkor se tudok aludni. De tegyük fel sikerül annyit aludnom amennyit kell, akkor is kész hulla vagyok egész nap.

Most is az előbbi négy órát azzal töltöttem, hogy próbáltam elaldni, de feladtam. Már nem találok kényelmes pózt alváshoz.

Mit tudnék ezzel kezdeni?

21/l



2020. aug. 7. 03:45
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Én is így élem az életem. Nekem az segít ha délután edzek. Altatót meg ilyen dolgokat nem szívesen szednék, szóval ez maradt. Nyilván ez se tartható, mert minden nap nem lehet edzeni. Ez így annyit jelent hogy 2 naponta alszok viszonylag normálisan, de szinte folyamatosan izomlázam van, de inkább ez mint a folyamatos fáradság.

23/f

2020. aug. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Travis83 ***** válasza:
100%
1 órával lefekvés előtt egy kiadós edzés, torna vagy szex, és úgy fogsz aludni, mint a bunda.
2020. aug. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!