Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő (állómunka) után...

Mennyi idő (állómunka) után kezd visszeresedni a láb?

Figyelt kérdés

Pl.az arra hajlamosaknál ha mondjuk 18 évesen munkába áll az illető,és állómunkát folytat,akkor egy év múlva már olyan lesz a lába,vagy majd csak 20 év állómunka után?Illetve ha valaki pl.40évesen kezd állómunkát végezni,de hajlamos erre,akkor pár éven belül neki is olyan lesz a lába?

Ha meg valaki nem hajlamos rá,akkor 50 év állómunka után sem lesz visszeres?

Mennyi idő kell általában ehhez?



2020. aug. 7. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
általában hagyjuk már az ilyen hülye kérdéseket. Egy 50 évesnek ígyis-úgyis elkezd viszeresedni a lába, egy húsz évesnek meg csak akkor ha nagyon peche van a genetikával.
2020. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
figyelj genetika és állóképesség is befolyásolja ezeket. Rokonom 36 év után alig tudja megmozdítani a lábát az állómeló miatt de pl egy másik rokonom élete végégi gyárba volt és sose volt baj a lábával. Emberfüggő
2020. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi állómunkás kérdést szeretnél még feltenni? Szerintem oldd meg, hogy eltudj menni valamikor orvoshoz, mert ez így nem állapot.
2020. aug. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezzel együtt összesen kettőt tettem fel valaha,de teljesen mást kérdeztem a két kérdésben,ezért írtam ki őket külön,nem,mintha bármi közöd lenne hozzá..Ha a kérdésre nem tudsz érdemben válaszolni akkor inkább ne kommentelj,köszi.Semmi baja a lábamnak egyébként,hogy orvoshoz menjek,csak kíváncsi vagyok,mert érdekel.
2020. aug. 8. 18:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudtommal erre való ez az oldal..
2020. aug. 8. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, te tettél fel olyan kérdéseket, amire szerintem orvosnak kéne válaszolnia. Így meg volt a válaszom: menj orvoshoz, és megmondja...
2020. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én meg a ,,Mennyi állómunkás kérdést szeretnél még feltenni?” kérdésre válaszoltam.
2020. aug. 10. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:
18 évesen napi 8 órát álltam, mászkáltam a melóban megállás nélkül, kivisszeresedett a lábam egy kicsit, de csak hajszálerek, ezt 3 hónapig csináltam
2020. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Uh az kemény:(
2020. aug. 11. 07:05
 10/12 A kérdező kommentje:
És azok elmúltak vagy azóta is ott vannak?(Ha ott vannak hány éves vagy most?Hátha még elmúlhatnak:D)
2020. aug. 11. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!