Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyúan elhíztam és nem...

Iszonyúan elhíztam és nem bírok leszokni erről az életmódról,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem hízni,kb. fél éve és nem bírok leállni.

Rengeteget eszem,alíg sportolok nagyon lusta lettem,aztán belefáradtam abba,hogy nem vagyok megelégedve a testemmel és kb 2 hónapja elkezdtem intenzíven sportolni és hanyagolni az egészségtelen kaját,bár néha becsúszik egy hambi vagy egy-két zacskó csipsz,mert nagyon rá szoktam de tényleg.

De a 2 hónap alatt még mindig csak híztam,nem olyan sokat de 1kg-t legalabb...

Óriási a hasam,és a combom.

79kg lettem és 160cm vagyok...

Ne bántsatok ígyis minden nap megkapom,hogy szép nagy darab lettem,fogyózzak stb...

Az egyik ismerősünk nem ismert rám az utcán aztán megjegyezte: ,,Észre sem vettem,hogy te vagy elég ducika lettél de jól áll”.

Nagyon rosszul esik minden bántás,sírok és sírok és azon gondolkozom megint ételbe folytom a bánatom.

Voltam orvosnál,persze mondta,hogy ez nem egészséges stb,de nincs semmi különleges betegségem elméletileg.

16/L



2020. aug. 7. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet. Itt a nyár rengeteg zöldség, gyümölcs, kenyér, krumpli, tészta helyett ilyesmit kellene enni. Az üdítőket és nassolást hanyagold.
2020. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mondj le a cukros üdítőkről!!! Ez a legfontosabb! Igyál minél több vízet, de ha nem bírod ki, akkor is zéró üdítőket fogyassz (tudom, hogy azok is egészségtelenek, de néha belefér).


Sima chips helyett egyél rizschipset, fehérkenyér helyett pedig rozskenyeret!A sültkrumplit is hagyd el, helyette ehetsz köretnek salátát, vagy bulgurt.


Továbbra is mozogj, és hidd el nagyon gyorsan nagyon látványos eredményeket fogsz tudni elérni!

2020. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ehetsz bármit, csak mértékkel. És mozogj többet, mint amennyit szoktál. Ennyire egyszerű. Csak hatalmas akaraterő kell hozzá.
2020. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha híztál sportolás mellett, első körben nézesd meg a pajzsmirigyedet, Érdekes dolgokat tud produkálni ha rosszul működik. A falási rohamoktól a fáradékonyságon át a hízásig, lelki tüneteket is okozhat. A sportot meg ne add fel, nagyon rosszul tud hatni az ember lelkiállapotára ha felhagy vele.
2020. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, fejlemény?
2020. dec. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mégjobban meghíztam 86kg vagyok....
2020. dec. 21. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
kamu...
2020. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Futás segít, és a kevesebb éves, és sportosabb életmód.

Én 2 hónapon át 30 percet futottam naponta 75kilóról 62 lettem. Persze kevesebbet ettem, több vizet ittam.

2020. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sírás helyett leírhatnád mit és mennyit eszel, és hogy milyen orvosi vizsgálat volt!
2020. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!