Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit írjak bele az egészséges...

Mit írjak bele az egészséges életmódról szóló etika kiselőadásomba?

Figyelt kérdés

Etika órán kaptunk egy feladatot, hogy tartsunk egy kb. 10 perces előadást az egészséges életmódról. Ehhez szeretnék tanácsot kérni, hogy mégis mi legyen a téma ezen belül, hogy írjam meg, hogy vicces legyen de mégis etika órára való.

Előre is köszi a válaszokat !!!


2011. jan. 2. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom holnapra kell. A szünetben mit csináltál?
2011. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát az egészséges életmódhoz az egészséges étkezés,mozgás és hát igen orvoshoz járás,vizsgálat is hozzátartozik/na,de ez utóbbit sokan sérelmezik(iskolai vizsgálatokra gondolok),ha akaratuk ellenére történik a vizsgálat,olyan testrészt érintene,ami egyesek szerint nem iskolaorvosra tartozna,etikát nem tartják be,tömeges vetkőzés,vizsgálat.Szóval ez mind ide tartozik,de hogy hogy legyen ez vicces,érdekes,azt sajnos nem tudom.
2011. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem holnapra kell, de a hétre. Köszi szépen a válaszokat.

Hát a vicceset úgy gondoltam, hogy ne aludjanak el rajta a többiek.. Mert eddig aki tartott előadást abortuszról, meg ilyenekről mindenki aludt rajta. De lehet hogy csak az előadó hibája volt hogy olvasta. És igazából képekre, vagy videóra gondoltam amit valami powerpointos cuccba be lehetne rakni és érdekel mindenkit...

2011. jan. 2. 18:06
 4/6 anonim válasza:
az egészségszivárványt bele lehetne rakni.
2011. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi ötös lett :D:D:D:D:D
2011. jan. 14. 16:43
 6/6 anonim válasza:
jeeeeeeeeeeee:)
2011. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!