Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a duhkitoresei...

Hogyan kezeljem a duhkitoreseim? Mit tehetnek ellene? Normalis ez? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Hihetetlenul idesges termeszet vagyok. Kicsi korom ota .. ha valami nem ugy van ahogy elterveztem vagy ahogy en akarom leirhatatlanul merges tudok lenni. Az elejen meg turkoztettem magam de az utobbi honapokban elviselhetetlen amit erzek. Kicsi apro dolgokon ki tudok akadni ami tenyleg semmiseg es ilyenkor kepes vsgyok törni,zuzni,rombolni csak h levezessem a feszultseget ... abban a pillanatban nem erdekell semmi ... telefonom osszetortem,ciposszekrenyt poharakat stb...es mind ez a egy het alatt. Es olyab dolgokert amiert egy normalis ember nem lenne ideges. SEGITSEG ... :( nem akarok ilyen ember lenni. Utalom magam mikor ilyen vagyok. Hogy tudnam kezelni?? Mit tudnek tenni? Elegem vsn mar sajat magambol ..es nagyon sok kapcsolatom rovasara ment mar ez az idegbeteg viselkedesem.

#idegbetegség #mérges #idegesség #indulat #Dühkitörès #Agreesziv
2020. aug. 8. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Menj orvoshoz!
2020. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta nincs semmi bajom csak probljak meg kezelni!!!!
2020. aug. 8. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ki kéne vizsgáltatnod magad pszichiáterrel, vannak ilyen dühkezelő terápiák, ahova el kell járni, és segíteni tudnak. Ne hagyd annyiban, ez rendbe jöhet, vagy legalábbis jóval csökkenhet az intenzitása.
2020. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy levegő, magnézium és viselkedésterápia ;) Ne frusztráld magad azzal, hogy utálod magad. Először is fogadd el, ilyen vagy, és szereted magad. Ha ez megvan,akkor szépen lassan, lehet légzőgyakorlatokat végezni, többször átgondolni a dolgokat, lassabban, megfontoltabban cselekedni, és amikor érzed, hogy valami felidegesítene, akkor szépen a begyakorolt viselkedésterápiai mintákkal elháríthatod a kitörést. Ez ügyben tényleg érdemes beszélgetni egy pszichológussal, egyáltalán nem szégyen az. Sok esetben az emberek a felgyülemlett, vagy elfojtott stressztől kapnak dühkitöréseket, aminek a legmélyebb okát, valóban csak egy szakemberrel együtt lehet feltárni.
2020. aug. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!