Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A papának néhány napja nagyon...

A papának néhány napja nagyon beduzzadt a két lába a bokájánál. Nem tudjuk, hogy mitől történhetett. Hoztam neki rá krémet a gyógyszertárból. Azzal kente, de nem oldódott meg a probléma. Elmenjen vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
83 éves lesz nemsokára és gyenge az immunrendszere.

2020. aug. 9. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik belső szerve nem működik tökéletesen. Orvos.
2020. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szivproblema szokott lenni, es igy, hogy mindket labon.
2020. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elmondtam a mamának, hogy ide kiírtam ezt a kérdést és hogy el kellene mennie a papának az orvoshoz. Ő azt mondta, hogy nem csak a szívével, hanem a veséjével is lehet probléma.

Holnap kihívja az orvost, hogy nézze meg és mi legyen vele. Valószínűleg be fogják vinni a kórházba és addig bent fog maradni, amíg rendbe nem jön.

2020. aug. 9. 16:21
 4/11 A kérdező kommentje:

Kihívtuk ma a doktornőt. Megvizsgálta a papának a lábait. Szerinte a keringési zavarral kapcsolatos, de azt mondta, hogy mindenképpen menjen be a kórházba, hogy alaposan kivizsgálják.


Ez miatt ma délután apa bevitte őt a kórházba. Nem engedik őt ma haza, hanem bent tartják.

2020. aug. 10. 19:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokféle oka lehet az ilyennek, tényleg ki kell vizsgálni.
2020. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Olyan 2 hétig volt bent a kórházban, infúzión keresztül kapta a gyógyszert. Kapott vérátömlesztést is. Végeztek rajta gyomor- és végbéltükrözést is. Kicsivel jobban volt és hazaengedték a kórházból.


Daganatot találtak a vastagbelében. Az egyik orvos nem javasolta neki a műtétet, mert ő szerinte gyenge a szíve meg a veséje és nem biztos, hogy túléli a műtétet.

Egy darabig gondolkodott a műtéten és olyan 10 nappal rá meghozta a döntést hogy vállalja a műtétet. De csak úgy, hogy ne végezzenek el rajta olyat, hogy elveszti valamelyik testrészét, szervét, érzékszervét vagy nem fog rendesen működni többet.


Szeptember 16-án volt a műtét. Túlélte a műtétet, két nappal rá már kivitték az intenzív osztályról a kórház normális részlegébe.


Egy darabig jól volt, de utána gyengült az állapota. Később már nem is evett, ivott szinte és nem nagyon volt magánál.


Tegnap este meghalt a papa. Úgy tűnik nem volt olyan jó ötlet, hogy a műtétet választotta. Bement a kórházba a műtétre és nem jött haza többé.

Kicsivel több mint két órája hívtak fel minket vezetékesen, hogy elmondják a hírt. Sejtettem, hogy valami nem jó dolog történt, ha vasárnap este 23:30 után felhívnak minket telefonon...

2020. szept. 28. 01:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Reszvetem. Nagyon sajnalom. Megse ragodj azon, hogy a mutetet valasztotta, mert az lett volna az egyetlen eselye, hogy haladekot kapjon. Ami mutet volna vart volna ra, az csunya szenvedes lett volna. Ezt nem erhette meg.
2020. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, a nelkul szo kimaradt.
2020. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma van 1 éve, hogy meghalt a papa...
2021. szept. 27. 22:50
 10/11 anonim válasza:
100%
Részvétem!
2022. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!