Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vírus idején kerülitek a...

Vírus idején kerülitek a személyes kontaktokat?

Figyelt kérdés
Puszi, ölelés, kézfogás

2020. aug. 9. 23:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem holmi C vitaminra gondoltam, kedves utolsó. Az immunrendszerünk több mint 70%-a a belünkben működik, de csak abban az esetben, ha rendben van a bélflóránk és megfelelő üzemanyagot tankolunk. Ez pedig a mai nyugati típusú táplálkozás mellett lehetetlen mutatvány. 4 év felett mindenki (és egyre több gyerek is) áteresztő bél szindrómában szenved. Ennek tudható be a manapság népbetegségnek számító allergia és az autoimmun spektrum ezernyi megjelenési formája, míg 40 éve szinte teljesen ismeretlen fogalmak voltak.

Sajnálatos módon katasztrofálisan alábecsültük a talaj- és bélbaktériumoknak az egészségünkre gyakorolt hatását, és most ennek isszuk a levét.

2009-ben százezres fácántelepet gázosítottam el, miközben 20 méterrel arrébb, a kerítésen kívül vidáman éltek a fácánok, mit se érezve a bent dúló járványról. Ők ugyanis a természetes táplálékukat fogyasztották, és remekül működött a sejtes immunitásuk. Mint ahogy az emberé is remekül működött több százezer évig. A vírus külső burkát nem kívül és nem fertőtlenítővel kell oldani, hanem belül, epesavval. De hogyan, ha 45 éve olajokat eszünk zsír helyett? Az olajtól nem nyílik rendesen a vater papilla, nem ürül az epe, nem tudja megtámogatni az immunrendszert. És az olaj még a legenyhébb bűn, amit mostanában elkövetünk a bélflóránk és az immunrendszerünk ellen.

2020. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

*40 éve felett

** A vírus külső burkát nem csak kívül

2020. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
ja már megint itt van az áteresztő bél szindrómás :D :D olyan jó, hogy ezt egyszer elolvastad és megtetszett de nem kéne mindenre ráerőltetni mert ebben az esetben annyira nem releváns :D
2020. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Puszit meg ölelést eddig is csak a hozzátartózóimnak adtam természetesen jelenleg is így teszek. Kézfogást is ugyanúgy alkalmazom mint eddig. Érdekes módon akit eddig így köszöntöttem még mindég vígan él.
2020. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Átmeneti állapot... Ja 😄😄
2021. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!