Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nő a fenekem?

Mitől nő a fenekem?

Figyelt kérdés
Láttam a neten, hogy magvakat kell enni, meg tejet inni, de engem érdekelne, hogy kinek mi vált be tényleg. (Edzek is mellette)

2020. aug. 12. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Magvakat nem ajánlom, a bélcsatornádba elakadnak mivel és problémáid lesznek
2020. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hízástól, de akkor mindened nagy lesz, vagy kemény munka évekig bár nem kifejezetten nagyobb lesz (az plasztika), hanem kerekebb. Olajos magvakat óvatosan fogyassz, ne zacskó számra, mert nagyon hízlal, ha a tejet fehérje forrásként fogyasztod, akkor jobban jársz, ha több húst eszel.
2020. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvass netes tanácsokat a legtöbb álltudományos marhaság.

Leget genetika, de sportolás, sok zöldség hússal, és fontos hogy mellé kevés de szügséges szénhidrát segíthet.

Sportoknál a kardiót, és szálkásító edzéseket ajánlom.

2020. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Mitől nő a fenekem?"


-hormonalis dolgok (fogamzasgatlo)

-keves vagy helytelen sport

-egeszsegtelen taplalkozas

-tulfogyasztas

-alkati kerdes is lehet


Ne foglalkozz vele, "nagy kofferba lehet jol csomagolni" :)

2020. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban alkati kérdés. Nekem világ életemben nagy, kerek fenekem volt és kicsi mellem. (Anyukámtól örököltem, neki még 47 évesen és kissé elhízottan is gömbölyű és nem lógós a feneke.)

Tornával és izom+zsír felszedésével növelhetsz rajta. De ezt ne úgy képzeld el, hogy egy hétig eszel X ételt, és csinálod az y gyakorlatot, és jövő héten Kardashian feneked lesz. Ez lassú folyamat és nem látványos az eredmény.

2020. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!