Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire valósak a koronavírus...

Mennyire valósak a koronavírus halálesetei?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg ezért a kérdésért, de több helyen hallottam, hogy emberek meghaltak rákban vagy agyvérzésben és a hozzátartozóknak pénzeket adnak, hogy aláírják a papírt, hogy koronavírusban halt meg.

+A kórházaknak is fizetnek minden covidos beteg után.


Volt akinek rokona vagy ismerőse TÉNYLEG covidban halt meg?

Ti mit hallottatok erről?



2020. aug. 12. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a tanárom édesanyja covidban halt meg, a lánya pedig 2 hetet töltött lélegeztető gépen
2020. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Eü.ben dolgozom.

Ez az aláírás hülyeség.....

Tényleg haltak meg emberek,többségében krónikus betegek, de mindnél kimutatható volt a vírus.

2020. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Több híresség is meghalt.


Nekem két barátom beteg, de már 3-4 hónapja és még mindig szörnyen vannak.

2020. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet valami kamu hír volt...
2020. aug. 12. 20:03
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Mért kell mendemondáknak bedőlni? Mért lenne a kormánynak érdeke a COVID halálozás? Pont az ellenkezője az érdeke, hogy milyen nagyszerűen megvéd! Mellesleg mért kéne a családnak nyilatkozatot tennie a halál okáról? Honnan vettél ilyen sületlenséget?
2020. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 Én itt ezt tisztelettel kérdeztem. Nem azt mondtam, hogy az elhalálozás az érdeke, hanem hogy az az érdeke, hogy bekamuzzák az elhalálozások egy részét ugyanis 100%ig tudom, hogy Szerbiában a kórházak pénz kapnak minden egyes covidos beteg után és csupán kíváncsi voltam, hogy ez itt is így megy-e, de mint megtudtam nem.
2020. aug. 12. 20:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az általad hallott esetek, ahol a rákos betegnek is Covidnak írják, igazak. Csak nem épp Magyarországon.

Romániában mesélte egy ismerősöm, hogy az orvos gyakorlatilag fülükbe súgta, hogy a nagyi, (akinek messze nem volt köze a koronához,) halálának oka ismert, de szívesen ráírja a kórlapra, hogy COVID 19. Így kapnak pénzt az államtól, bár kicsit több időt kell a hulla hullaházban töltsön, meg jó kis papírmunka. Az ismerősöm nem vállalta, mert mielőbb örök és békés nyugalomra akarta helyezni a nagymamáját.

2020. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mért osztogatnának a románok pénzt a COVID-os betegek családjának? Ennek nincs semmi értelme!
2020. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem halt meg ismerősöm covid-19-ben, nem kamu. Azért valószínűtlen amit írsz, mert a halálokot a halottkém vagy a kórboncnok állapítja meg, nem a család. Szerencsére. Ezért nem sok értelme lenne ezért a családnak fizetni.
2020. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem a családnak fizetnek, hanem a kórháznak.
2020. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!