Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy évig használtam tesztoszte...

Egy évig használtam tesztoszteront ( tudom nem kellett volna) de abbakellett hagynom mellékhatások miatt, valamint erős hajhullás miatt. Jelenleg gyengébb vagyok mint valaha. Vissza fog még állni a normális tesztoszteron működésem?34f

Figyelt kérdés

sajnos amellett, hogy rosszabbúl nézek ki, alig van erőm, potencia zavarom is van. Azt oolvastam, hogy a tesztoszteron ha kívülről kerül a szervezetbe, a test leáll a termelésével. namost, nálam biztois valami ilyesmi van. valaha vissza fog ez állni? Most komolyan kérdezem!!! ha igen, mennyi idő mire újra a régi leszek? Hajam vissza nőhet még?


Tudom, hogy hülyeség volt, de álomfizikumot akartam építeni.


2020. aug. 13. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen keress fel egy endokrinológust (hormon doki)!
2020. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
PCT/visszaállító kúrát szoktak használa, hogy a saját hormontermelés hatékonyabban visszaáljon. De ez is szervezetfüggő, van aki év használata után is ugyanúgy regenerálódik mindenféle visszaállító kura nélkül, van aki meg egy kurától, visszaállítással is megjárja. Menj el orvoshoz, bár biztos szörnyűek lesznek most az ertekeid, ami "termeszetesnek" is mondhato cuccozas utan. Ido kell a szervezetednek minden esetben hogy helyre alljon, legyél turelemmel efelol.
2020. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!