Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Többször felriadok éjszaka....

Többször felriadok éjszaka. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Esténként beszélgetni szoktam a külföldi barátaimmal és szinte mindig bealszok 10, fél 11 körül. Ezzel eddig nincs is baj, mindig is telefonnal, tévével aludtam el, viszont kb 2 hete folyamatosan felkelek éjszaka 1 és 4 között, ez változó. Olvasgattam a neten hogy mi lehet a háttérben, viszont én egyiket se érzékelem. Valakivel történt már hasonló? Esetleg tudnátok ajánlani valamit hogy nyugodtan tudjak aludni? Próbáltam már levedulás párna permetet (vagy mit) de az se vált be, inkább idegesített. Egyébként nincs semmilyen betegségem és nem is szedek gyógyszereket. Nem vagyok stresszes, legalábbis én is nem veszem észre magamon. Nem álmodok rosszat, fura dolgokat, tényleg nem történik semmi. Simán felriadok. Szóval így pár hét után úgy döntöttem felteszem ezt a kérdést, bár reggelente nem vagyok fáradt, engem mégis zavar. Bocsánat hogy kicsit zavaros lett, de nem tudom jobban összefoglalni

2020. aug. 14. 10:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!