Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is volt már így, hogy van...

Más is volt már így, hogy van egy adott betegség.. Nálam speciel a vesekő és teljesen kikészült lelkileg, idegileg mindenhogyan?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve szenvedek velük.. Már 3at megszültem.. Napi szinten panaszt okoz.. A munkámat nem tudom elvégezni, itthon se tudok 100%os lenni. Folyamatosan vannak fájdalmaim napi szinten.. Annyira belefáradtam az állandó rettegés, félek egyedül lenni. Nem merek sehova elmenni, mert bármikor jöhet a brutal görcs és a velejáró órákig.. napokig tartó szenvedés.. Úgy semmilyen fájdalom csillapító nem használ :(

2020. aug. 14. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az urológusod mit mond?
2020. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon sajnál, de nem tud mit tenni voltam már zúzáson most abból a maradék még hátra van.. Mindent megtesz ha telefonálok neki ha nem is azonnal de pár óra múlva hív.. de az a baj, hogy konkrétan nincs rá gyógymód..
2020. aug. 14. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre így nehéz mit mondani. Az étrendeddel minden okés? Én úgy emlékszem, kalciumos kaját nem ehettem, de közben meg tejallergiás lettem, és eltiltottak a tejes kajáktól, azóta a vesekövem is rendbe jött.
2020. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megoldódott azóta? Nekem is pont ugyanez van 2019 novembere óta amit leírtál, nekem még nem oldódott meg.

Orvosom azt mondta, hogy gerincprobléma is lehet, nem minden esetben a vesekő. Túlsúlyosság miatt és ülőéletmód miatt.

2021. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem oldódott meg a dolog.. Igen ezek mind rizikó faktorok sajnos :(
2021. okt. 3. 23:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem oldódott meg. Ma már dj katéterrel vagyok mozgáskorlátozott...
2021. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!