Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek nincs senkije,és...

Ha valakinek nincs senkije,és kórházba kerül több időre neki ki vagja le a körmeit és ki borotbválja meg, és ki 8ntézi a dolgait otthon ha nem tudja magát ellátni?

Figyelt kérdés
Hogy van ez?

2020. aug. 15. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Segédápolónők végzik el ezeket a feladatokat, ha nincs hozzátartozó. Otthoni dolgait, meg ha segítséget kér a "beteg" akkor egy szociális munkás.
2020. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még valamit. Vagy egy szomszéd akivel jóban van, vagy egy barát akit megtud kérni.
2020. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzat biztosította szociális gondozó.
2020. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Segédápoló? Szoc gondozó???

Szakképzett nővérek. Nálunk legalábbis a mi feladatunk.

2020. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az kb halálra van ítélve. Én úgy jártam, hogy inflienzás lett minden rokonom egyszerre mikor kinegedtek a kórházból. Még a vérhigítót sem tudta így senki beadni. Fizetnem kellett egy ápolónőnek hogy jöjjön át legalább egy alkalommal és mutassa meg hogy kell mert nem mertem csak úgy laikusként magamba döfni. Nem vásárolt be senki, szerencsére volt tartós élelmiszer és kelletlenül egy ismerősöm hozott kenyeret és tejet.A gyógyszereimet a házból egy néni váltotta ki. Ha ez nem lett volna akkor rendelni tudtam volna a netről. A papírjaimat sem tudtam intézni minden állt amíg a családom meggyógyult. Nem kaptam segítséget sehonnan. Fizetnem kellett egy takarító nőt is hogy jöjjön ki időnként mert járni is alig bírtam. Akinek erre nincs kerete az nem tudom mit csinál.
2020. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és a kórházban nekem tisztálkodásban ilyesmiben nem segítettek. Ha nem jön a család 2 hétig fekszem a mocsokban. Volt aki így járt. És éhezem mert pl glutén vagy laktóz mentes kaját nem tudtak adni. De még húsmenteset sem.
2020. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem kaptam segítséget sehonnan."

Kértél az önkormányzattól?

2020. aug. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az önkormányzat nem fog senkit beküldeni a kórházba. Egyébkén meg nagypapámhoz kértünk. 2 ápolónő jött egy héten egyszer pár órára. Segítettek a tisztálkodásban és elmentek bevásarolni a papával ennyi. Minden napra nincs segítség. Takarításban sincs.
2020. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!