Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A dehidratáció és álmatlanság...

Savao kérdése:

A dehidratáció és álmatlanság plusz cukorbetegség okozhat terhességhez hasonló tüneteket?

Figyelt kérdés

Az van,hogy 2.án nem vigyáztam és az előváladékos ujjaimmal izgattam a csiklómat és a bemeneti nyílásomat. Fel nem nyúltam. Rettenetesen félek a terhességtől.. tegnap óta érzek erős szédülést, fejfájást,hasfájást(felül, mint a gyomorrontásnál) hőemelkedést is, légszomjat, fáradságot.. és lehet bemagyarázom, de úgy látom a bimbóudvarom sötétebb mint volt, szinte kirajzolódik a kör formája.

Amúgy nemsokára megjönne, olyan 17.én szokott megjönni, de úgy gondolom mivel stresszelek mint a jó élet nem fog megjönni. Meg volt úgy,hogy 2 napig nem ittam semmilyen folyadékot se. És picit rendszertelenül étkeztem mert a doki új inzulint írt fel és mindegy,,.. de felment a cukrom ami lehet tovább roncsolta a lehetőségét annak,hogy bennem lenne egy gyerek. Azóta picit fáj felül a gyomrom. Meg alkoholt is fogyasztottam ...3 sört ma.


Csináltassak tesztet? Az a baj félek hátha 2 csíkot mutat. Elképzeltem,hogy várom a teszt eredményét a wc felett és 2 csíkot mutat. Rettenetesen félek ettől.

Nyugtassatok meg kérlek!



2020. aug. 16. 00:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, tudom hogy nagyon kevés az esélye ennek, de rettegek hogy benne vagyok abba a 2százaléknyi esélybe. 19éves vagyok egyébként...
2020. aug. 16. 00:36
 2/7 A kérdező kommentje:

Párom 27, tapasztalt és kinevetett... Persze utána nyugtatni próbált de szerintem veszek tesztet .

Tévedtem 4.én történt a dolog, mindegy... majd meglássuk

2020. aug. 16. 00:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen szakemberhez forduljak a terhesség elleni fóbiámmal?
2020. aug. 16. 00:46
 4/7 anonim válasza:
WoW, csak simán WoW.Azt nem értem, hogy ha ennyire félsz a terhességtől, miért nem használtál esemény utánit?Tudom, hogy egy hormon bomba, de legalább biztos lenne.Szerintem nem vagy terhes, simán lehet a stressztől is ilyen érzésed.Emiatt be beszéled magadnak, szerintem egy teszt mégis jó lenne, hogy legalább megnyugodj.Nyugodtan menj pszichológushoz, ha vannak félelmeid a terhességtől.
2020. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pszichológusra lenne szükséged. Nem vagy terhes, ha a hüvelyedbe nem került sperma lehetetlen,

Sokkal nagyobb baj, ha nem eszel, iszol és sörözöl cukorbetegen; nem csoda, hogy rosszul vagy. Az első terhességi jel az elmaradt menstruáció, minden mást csak beképzelsz, vagy ráfogsz. A rosszullétek a hatodik hét után kezdődnek.

2020. aug. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

okéska. Köszii. Pls moderátorok akkor töröljétek, felesleges kérdés:)

Majd meglátogatok egy pszichit

2020. aug. 16. 04:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj minél hamarabb, itt 17 éves fiú vagy, úgyhogy rád fér a kezelés.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1040902..

2020. aug. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!