Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt olyan akinek sikerült...

Volt olyan akinek sikerült leállni a bikázással (drog)?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Persze, ha beleteszik a tepsibe.
2020. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell fordulni, mert hamar elvisz.
2020. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért nem sokan haltak még bele! Úgy tudni kb 11-en. Viszont nagyon sokan használják... Több ezer emberből 11 az nagyon minimális.
2020. aug. 16. 10:25
 4/18 A kérdező kommentje:
Viszont az a baj vele hogy olyan szok lenni hogy semmire nem emlékszem. Volt hogy ilyen hörgő hangot adott ki a tüdőm mikor magamhoz tértem. Szóval mondjuk lehet tényleg elég veszéjes! Csak az a baj az olcsósága miatt nem igazán lehet más szerre váltani. Mert ennél minden jóval drágább.
2020. aug. 16. 10:31
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem az a megoldás hogy felhozol egy kamu statisztikát, amit te gondolsz, hogy "jujj, ez elenyésző szám" meg "alig halnak bele", hanem hogy aki drogot használ az álljon le vele.

Most komolyan, mindjárt még itt képes leszel és leírod, hogy a drog egyenesen jó. Igen, sokan szoktak már le drogról, nem lehetetlen. Ja, és sokan is haltak bele a használatába. Arról már nem is beszélve, hogy egy drogost xarba se néznek sehol. Én úgy őszintén még le is köpném őket, ha lehetne.

2020. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

# 5 Persze le kell állni vele. Ezért is írtam ki a kérdést hogy így hátha tud valaki jó tanácsokat adni, akinek már sikerült.

Nem azt mondom hogy jó, csak azért írtam, mert mindenki azt hiszi ebbe egyből belehalnak az emberek.

2020. aug. 16. 10:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan roncsolásokat végez a testen belül, amik nem javíthatók.
2020. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, látom túléltétek a haverokkal a múltkori estét. Az a statisztika amit hoztál, az az elmúlt néhány év statisztikája, nem az összes halálozás. Attól még nem kell drogozni, ha esetleg egy ember se halt bele.
2020. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát de ez egy tökre új dizájner drog. Kb 2-3 hete hozták létre Kínában - és úgy 1 hete ért ide hozzánk.


[link]


Tehát 1 hét alatt 11 ember. Ez nem kamu statisztika, hanem ez van.


De nem is ez a lényeg. Leginkább olyan függőkkel beszélgetnék, akiknek valahogy sikerült előrébb jutnia.


Az orvos nem segít, mert beküldött az addiktológiára. Ott meg azt mondták nekem csak egy bentlakásos rehab segíthet. Viszont oda nem akarok bemenni.

2020. aug. 16. 10:51
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked annyi, ha a bentlakásos rehabot nem fogadod el. Ez a helyzet.
2020. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!