Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kaptok itt...

Milyen gyakran kaptok itt rossz válaszokat?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy valaki trollkodik, hanem hozzá nem értő kommentel olyan témában amit nem annyira ismer. De például néha a munkám kapcsán kommenteleknis is látom ezt a kommentekben és sokszor az értékeléseken. Lett ebből nagyobb gondod? Hogy szűritek ki a rossz válaszokat ha ti sem értetek az adott témához?

2020. aug. 17. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem szakmai témában normális ember nem itt kérdez... én az állatok és a sport kategóriában szoktam akkora hülyeségeket olvasni, hogy csak remélem, hogy nem annak alapján kezelik az állatukat, vagy szervezik az edzéseiket...

Az ilyen oldalak jók arra, hogy véleményt kérj, vagy iránymutatást, hogy merre kezdj el utánanézni valaminek, vagy ha olyan hiteles forrást linkel valaki, amit te nem ismertél. De szakmai kérdésekre ott vannak a szakemberek.

2020. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

MINDEN épeszü ember tudja, hogy itt csak tippeket kaphat, ha komoly a helyzet, akkor szakemberhez kell fordulni, méghozzá a reális életben, nem pedig a neten keresztül egy anonim oldalon, ahol bárki állíthat bármit magáról.

A válaszolók egy része (most a kifejezetten veszekedö, troll, stb-töl eltekintve) nem ért a témához, csak a "hallottam valahol" szinten áll, más része a saját tapasztalait osztja meg, megint mások meg tényleg ptthon vannak az adott területen.

Éppen ezért a válaszokat mint lehetséges opciókat kell tekinteni, és ezeknek utánajárni.

Aki az itteni válaszokat minden kritika, utánjárás nélkül elfogadja és emiatt esetleg problémája lesz, az csak magára vethet.


De öszintén szólva nekem eddig senki nem adott olyan választ - eltekintve pár megosztó témától -, ami okozhatott volna bármilyen kárt is nekem, voltak nem helytálló infók, de kifejezetten rosszak nem.

2020. aug. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez az egész fórum egy nagy kamu. Eleinte én is hittem benne, szorgalmasan válaszolgattam. Ma már inkább csak benézek. Totálisan egyértelmű, okos válaszokat lepontoznak, egy napon többször teszik fel ugyanazt a kérdést kicsit máshogy megfogalmazva. És igen, nagyon sok a troll! Aki pedig tényleg valós kérdést tesz fel....néha elgondolkodtató, hogy éppen itt? Ez egy jó kérdés volt, bárki tette fel.
2020. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

22 éves vagyok, közöm sincs a végrehajtáshoz, viszont kis 12 éves koromban jött egy behajtó hozzánk mert a szüleimnek volt egy számlája ami feledésbe merült és volt rajta csekély 7 ezer forint tartozás, szóval ők nem voltak otthon én egyedül voltam. Csöngetett a behajtó és mondta, hogy xy kft től van végrehajtó és jött lefoglalni. Akkor volt egy sorozat amibe volt szó a végrehajtókról és mondták, hogy azok nem cég. No én mondtam a bácsinak, hogy igazolja magát mert a végrehajtó mindig igazolja magát, mondták a tv-be. Erre nem sikerült, és kiabált velem helyette becsuktam az ajtót.


Aztán elment, de úgy beszélt hangosan a szomszédokkal, hogy csak a kölyök van nem tudja, hogy az adósok hol vannak, meg, hogy megy árverésre a ház.


Persze utána még tőlem kértek elnézést a szüleim. Ez az eset miatt kezdtem olvasni utána a neten. Nos, eme téma nekem nagyon fekszik csak nincs kedvem jogra menni így a kamionból írok ezekre a kérdésekre, na, de láttam már , hogy kapott olyan ostoba választ valaki, hogy égnek állt a hajam, meg legutóbb a tv-be egy ÜGYVÉD aki azt mondta , "nem kötelessége értesíteni a végrehajtónak az adóst" miafene? Tetszik ez a téma amúgy , csak az a fránya felsőoktatás, képtelen vagyok bekerülni.


Másik kedvencem a kresz, és a közlekedésbe is látok néha olyan kommenteket, hogy inkább megetetném vele a kresz vizsgás monitort.

2020. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, mármint a jog nem érdekel, töri tanárnak nem vesznek fel :(. Fontos volt javítani.
2020. aug. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Gyakran, nagyon gyakran.
2020. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Több a rossz válasz viszont nem egy alkalommal kaptam már életmentő segítséget. Tudni kell szelektálni.
2020. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Mindig van Troll,


Figyeld,, mingyárt le is pontozák ezt a hozzászólásomat.


Na jól mondom,igaz?

2020. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Én nyomtam neked egy zöldet, hátha örülni fogsz neki :D
2020. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!