Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van ez és hogyan lehet...

BpBEST kérdése:

Mitől van ez és hogyan lehet “megállítani”?

Figyelt kérdés
Minden egyes reggel mielőtt felkelnék minimum háromszor megébredek, de csak úgy, hogy a fél szemem tudom kinyitni csak, azt is csaK kicsit, nem tudok mozogni, de tudom , hogy ébren vagyok. Nagyon idegesítő, mert fel akarok kelni, vagy vissza aludni, de Sohasem tudok mert vagy még “alszom” vagy “ébren vagyok” de nem tudok mozogni. Ilyenkor mindig azt csinálom, hogy addig próbálom mozgatni a kezemet (nagyon nehezen) ameddig fel nem ébredek. Sokszor a lábamat próbálom, bár az sokszor alig sikerül egy cm-ert is, de azzal valamivel hamarabb sikerül felkelnem. Nagyon kéne egy megoldás már, mert nagyon idegesítő , hogy reggrl minimum 3-szor megtörténik, és egész délelőtt úgy érzem magam mintha nem pihentem volns ki magam eléggé.

2020. aug. 18. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyjából 25-en írták le idáig ezt a kórképet, keresd vissza.

Keresd meg a kategóriát is.

2020. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!