Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Múlt pénteken voltam orvosnál...

Múlt pénteken voltam orvosnál nagyon fájt a torkom kaptam antibiotikumot és akkor jobb lett a torkom (de elvileg lehet a sok hideg víztől fáj) utánna elkezdett fojni az orrom az mára már jobb és megint fáj a torkom?

Figyelt kérdés
Lehet azér mert tegnap megint hideget ittam. És egy kicsit köhögök nem egyfojtába de egy kicsit igen. Lehet hogy koronavírus?
2020. aug. 19. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha belenézel a torkodba csak piros, vagy látsz fehér foltokat is?
2020. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon piros
2020. aug. 19. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nem kellett volna hideget inni, hiszen még meg sem gyógyult a torkod rendesen. Gargalizálj naponta háromszor sós vízzel és ne egyél-igyál sem túl forrót, sem túl hideget pár napig. Lehet az is, hogy valamilyen hűléses nyári vírust kaptál el, hiszen elég össze-vissza idő van, könnyű megfázni.
2020. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!