Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor kell maszk az...

Most akkor kell maszk az iskolákban vagy sem?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne úgy tanulni, ha a tanárok és diákok maszkban lennének? Diákként nem tudnék úgy 7-8 órákat ülni, és gondolom a tanárok sem úgy tanítani. Aki ezt bevezetné az egy idióta f*sz.

2020. aug. 21. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Eddigi tudomásom szerint nem kell majd. Pl. sok amerikai államban azt hordanak a sulikban + Ázsiában is. Főleg, hogy ott egy-egy iskolába több ezer diák is járhat. Valahogy akkor csak mi is kibírnának..
2020. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Minden suliban külön fognak dönteni róla, mi hogyan lesz. Mit tudnak betartani, lesz-e kombinált oktatás, kell-e maszk, stb.
2020. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én azt hallottam hogy csak a folyosón lesz kötelező, órákon le lehet venni
2020. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell, leírták már. Sőt az osztályokban a másfél méter sem kell.
2020. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
78%

Ha be lehet tartani az 1,5 méter távolságot, akkor nem kell maszk. De ha ez nem megoldható, akkor javasolt a maszk viselése.



[link]

2020. aug. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bhaurora1 ***** válasza:
83%

Nem online oktatás lesz sok helyen?

Amúgy meg tök értelmetlen, hisz mindenki csal-így úgy... Pl. sokan az orrukig sem húzzák fel stb... én sem hisz csak a szám takaró el, a légzés ám is nehéz ha visszafojtom ilyen szrsaggal, na és sok helyen rengetegen még fel sem veszik.

SZÓVAL a látszatát sem igyekeznek erőltetni, hogy érdekli - e őket... Emberekkel foglalkozom, mindenkinek azt mondom saját döntésük, felteszik v sem... az asztal másik oldalán rajtunk sincs, bár van xy plexifal, ami szintúgy csak bohockodás, mi csak köpöfalnak hívjuk. :-)

2020. aug. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem muszáj maszkot felvenned akkor is vegyél fel. A maszk nem kibírhatatlan. Ne játsz az életeddel
2020. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4%
A koronavírus csak túl van hype-olva, rohadtul nem halálos. Csak azok halnak bele, akiknek komoly betegségük van. Fertőzött is alig van, nem értem miért paráztak rá ennyire a dologra.
2020. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!