Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoktatok a strandon fürdés...

Szoktatok a strandon fürdés előtt/után zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Mielőtt medencébe megyek inkább csak akkor szoktam ha leizzadtam, tiszta homok vagyok, leevett a gyerek, stb.

Hazaindulás előtt viszont gyerekkorom óta tusfürdővel zuhanyozom, tiszta ruha, majd otthon még egy fürdés.

A férjem és családja viszont se előtte, se utána nem zuhanyozik, hazainduláskor a fürdőruhára veszik fel a ruhát, ha vizes lenne az se baj. Így a kocsiba, otthon a kanapéra... a gyereket se törölgessem evés után, majd a vízben lejön.

Sajnos úgy látom vannak mások is így, homokos lábbal kikerüli a lábmosót, szauna után zuhany nélkül beül a hideg merülőmedencébe..

Gimiben a barátnőimmel fürdőruhában távoztunk, de legalább megvártuk amíg megszárad.



2020. aug. 23. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Se előtte, se utána. Csak mindennap este szokok fürdeni
2020. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Szoktam használni, de csak leöblítem magam, és a labmosót is használom.


Hazafelé menet ugyanez, én utálok nyilvános helyen zuhanyozni, ezért közvetlenül fürdés után megint csak annyira állok be a zuhany alá, hogy lecsapassam magam, aztán szárazra törlöm magam és úgy öltözök fel. Otthon pedig rendesen megfürdök.

2020. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Reggel este otthon zuhanyzok, a strandon csak ritkán használom. Nem tudom minek emlegeted a homokos lábat, a homoktól senkinek nem lesz semmi baja. Amennyi hypo-t belenyomnak a medencébe akár bele is szrhatnának az emberek akkor sem lenne semmi.


Ettől függetlenül a medencébeszrást csak avantgarde művészeknek ajánlom.

2020. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Mielőtt bemegyek a medencébe, leöblítem magam az ottani zuhannyal. Ha végeztem és indulunk haza, akkor pedig tusfürdővel rendesen lezuhanyzok még ott a fürdőben, és úgy veszem vissza a ruhámat.
2020. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

a lábmosót mindenki kikerüli mert körömgombaforrás

a kérdés nem a zuhany, hanem hogy pisilni ki szokott a medencébe?

2020. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem mindig szoktam zuhanyozni strand után ott közvetlenül, de mindig van valami alattam a kocsiban, és mikor hazaérek, az első az, hogy fürdés
2020. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Előtte leöblítem magam a medencénél lévő zuhannyal.

Viszont utána csak szárazba átöltözök. Az isten se tudna rávenni, hogy egy strandon zuhanyozzak, kösz nem.

Amint hazaértem, akkor azonnal zuhanyzás, hajmosás.

2020. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én sem vetkőzök le teljesen, csak szeretem nagyjából leöblíteni a strandvizet és nem vizes fürdőruhában hazamenni.
2020. aug. 24. 10:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Be még csak-csak, de kifele minek? A legtöbb víz eleve klóros, tehát bőven jó, de meg egyébként is mi a garancia arra, hogy, ami a zuhanyból folyik, az jobb, mint ami a medencében van?
2020. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva szinte az összes válasz? 🤔
2020. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!