Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elítélitek ha valaki időközönk...

Elítélitek ha valaki időközönként kábítószerezik?

Figyelt kérdés
Szerintem az alkohol sokkal rosszabb. Persze tudni kell a mértéket
2020. aug. 24. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő rossz.
2020. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem magamat feljogosítva arra, hogy ítélkezzek.

És nem is ismerlek annyira, hogy ennyiből véleményt alkossak rólad.


Nyilván azt se díjazom, ha egy részeg végighányja a villamost, de azt se tolerálom, ha valaki bedrogozva közelít meg.

Az, hogy melyik rosszabb... szerintem felesleges elvi kérdés, kinek-mi.

2020. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerinted. Szerintem meg-annak ellenére hogy antialkoholista vagyok- az ital messze nem olyan rossz.
2020. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy az alkoholhoz legálisan is hozzá lehet jutni. A kábítószerhez nem igazán.
2020. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vedd hozzá hogy mennyi idő alatt okoz függőséget a drog, és milyen károkat okoz....
2020. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt nem, de azt már igen, amikor utána valaki panaszkodik: jajj szédülök, meg jajj mikor múlik el ez-az a tünet?
2020. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az alkohol sokkal nagyobb problémákat okoz, nem tud az ember járni, félrebeszél, hányás, stb. De kinek hogy. Nem véletlenül szívnak kólát üzletemberek
2020. aug. 24. 10:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem az alkohol sokkal nagyobb problémákat okoz, nem tud az ember járni, félrebeszél, hányás, stb. "


Bedrogozva pedig sokszor az ember nincs öntudatánál, mégis cselekszik. Sok nemi erőszak történik meg ezáltal.

És velem is volt, hogy egy bedrogozott (piros, véreres szem, és tág pupilla) cigány odajött hozzám és megérintett. Persze ebből még baj nem történt, de ha egy bácsi nem lép közbe, akkor lehet más dolgot is csinált volna velem a csávó.

2020. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nem ment a mérték tartás. 18 évesen kezdtem füvet szívni - 25-30 - körül full speed - és 33 éves koromban jutottam el a végállomáshoz - a heroinhoz. Az a helyzet hogy mindig is drogfüggőként éltem, csak váltottam néha a szereken, és bevitel módján. Ezen a ponton én látom hogy csak pár évem van vissza, de változtatni mégsem tudok. Egyszerűen csak ezt az életmódot csináltam. Ahogy kinézek az ablakon látom más emberek tök másféle életet élnek. Olyat amilyen nekem már soha nem lesz, mert ezt az utat választottam.

Én nem ítélek el senkit, de nagyon könnyű túlmenni egy határon, ahonnan már csak nagyon ritkán van vissza út...

2020. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es, mégis milyen érzést nyújt a heroin, mit érzel ilyenkor? Miket látsz, hogy ennyire jó neked?
2020. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!