Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van kiskorom óta a nyakamon...

Van kiskorom óta a nyakamon egy kis szabályos sima anyajegy ami szír fáj időközönként és körülötte a bor is olyan szúrós mintha mindig le lenne égve. Mar 10 éve. Miert?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Már 10 éve nem érsz rá megnézetni egy bőrgyógyásszal? Nem tűnik normális állapotnak egyébként, de én nem vagyok orvos és viszonylag kicsi az esélye annak, hogy pont válaszoljon itt neked egy.
2020. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most az elmúlt fél évben 3 szor nézetem meg és azt mondta be van gyulladva irritálja a fésű meg a ruha cipzár stb
2020. máj. 10. 13:45
 3/5 A kérdező kommentje:
2020. máj. 10. 13:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát kb megérintem ott a nyakam és felszisszentek úgy fáj ugy szur kiskoromban kaparásztam
2020. máj. 10. 13:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan mintha szemölcs lenne nem anyajegy. De legutóbb kb két hónapja látta a doki és azt mondta anyajegy de nem lát semmi bajt
2020. máj. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!