Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekvőgipszben lehet mozogni?...

Fekvőgipszben lehet mozogni? (Pl.:kimenni a wc-re)

Figyelt kérdés

Milyen mozgásokat szabad végezni fekvőgipszben műtét után?


Multkor a korházban volt egy gyerek akinek protézist ültettek be a csípőjébe (nekem is csípőprotézisem lesz majd) és nem tudom hogy rosszul halottam-e de én ugy halottam, hogy másfél hónapig kell fekvőgipsz. Igaz ez?

Egy ember fekvőgipszet mennyi ideig hordhat?

Akinek volt csípőprotézise az legyen szives irjon privátban mert elég tájékozatlan vagyok és inkább szeretem meghallgatni más emberek véleményét mint hogy netes cikkeket olvasgaggsak....



2020. aug. 26. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Nekem achilles műtét után volt fekvőgipsz. Lazán fociztam benne :D
2020. aug. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem bokatores miatt volt fekvogipszem 4 hetig, majd jaro meg 3 hetig.
2020. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

de midet gipszelnék be csípőprotézis beültetés során ???????

nem gipszelnek csípőprotézissel , gyógytorna, rehabilitáció jön a műtét után.

2020. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: Begipszelnek mindenkit csípőprotézis után. Akisgyerek a hasáig be volt gipszelve
2020. aug. 26. 12:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem hiszem, hogy mozoghatnál, felülni se tudsz majd valószínűleg, de egy lábtöréses fekvőgipsszel lehet menni vécére mankóval, más kérdés, hogy a lógatástól könnyen feldagadhat és az nagyon kellemetlen a gipsz alatt.
2020. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Én boltba is elmentem benne. Mondjuk a doki igencsak ferdén nézett, amikor levágta a lábamról a csupa redva, a talpán tisztára elkopott gipszet.
2020. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszeljetek, kérlek; pár nap múlva kell bemennem csípőprotézis beültetésre, így sem tudom, hogy mi vár rám!
2020. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
azt nem értem, hogy ha már le van beszélve a műtét, miért nem az orvost kérdezed/kérdezitek, kérdeztétek akkor, hogy mi lesz a műtét után?????
2020. aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi 8-as, de a doki telefonon nem elérhető, személyesen be sem engednek. Amikor biztossá vált annyira megdöbbentem, hogy nem tudtam átgondolni.
2020. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kaptál végül gipszet?
2020. szept. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!