Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS segítség! 24 órás vérnyomá...

SOS segítség! 24 órás vérnyomásmérő van rajtam, viszont hajnalban leállt mérni, szerintem az elem nem bírja. Kicserélhetem az elemet, vagy adatvesztéssel jár?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 05:42
 1/5 anonim válasza:
Ne piszkáld, úgy kell oda adniuk hogy kibírja azt a 24 órát amúgy is lassan vissza viszitek.
2020. aug. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem kellett elemet venni hozzá, múltkor már volt egy mérésem, akkor jól bírta más márkájú elem. Úgy látszik, ez a márka nem volt jó hozzá. :( Utolsó 5 óra elveszik így és az alvási fázisból csak 4 órát tudott lemérni.
2020. aug. 27. 05:50
 3/5 A kérdező kommentje:
A kijelző működik, de pumpálni nem pumpál már, csak pittyeg, hogy hiba.
2020. aug. 27. 05:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne cseréld ki.

Ha kevés volt a mérések száma, majd megismétlitek.

2020. aug. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyet még nem is hallottam, hogy neked kell bele venni elemet. Anno nekem is volt ilyen, leállt éjszaka, lemerült, ennyi. Visszamentem, mondták, hogy ez ilyen, és ennyivel el lett intézve.
2020. aug. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!