Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Strandon, uszodában az öltözőb...

Strandon, uszodában az öltözőbe/ zuhanyzóba mennyire illik takargatni magunkat oda lent? Ha 5-6 ember meztelenül zuhanyzik akkor gondolom nem illik fürdő gatyában oda menni zuhanyozni.

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 06:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te érzed. Erre nincs szabály!
2020. aug. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazánból "takargatni" nem kell magad, viselkedj természetesen.

Fürdöruhában zuhanyozni meg értelmetlen dolog. De hidd el, senkit nem fog érdekelni, hogy hogy néz ki az a résezd.

2020. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodtan zuhanyozz fürdőruhában, ha úgy jobban érzed magad. Én jártam úszni ilyen helyre, abszolút nem foglalkoztam vele, hogy másokon mi van. Amúgy is, úszás előtt is illik lezuhanyozni, és azt fürdőruhában szokták.
2020. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ment a zöld mindenkinek! Nem vagyok szégyenlős, én eddig évi 1-2 alkalommal starandoltam csak, ott meg voltak fülkés zuhanyzok. Párom imád strandolni, de ahova szeret járni ott nyitott zuhanyzó van meg nincs fülkés öltöző.
2020. aug. 29. 07:54
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Úszás előtt fürdőruha nélkül, tusfürdővel kell zuhanyozni.
2020. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös köszi! 2x 10 percet kibírok mások előtt, am meg a fürdő gatyába a tusfürdő habja megmarad szerintem. Azzal meg úgy nem mehetsz be a medencébe. Uh egyszerűbb lesz gyorsan letusolni nélküle.
2020. aug. 29. 11:23
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#5: nálunk úszásórán az oktató a medencetérben levő zuhanyhoz küldte azokat, akiknek nem volt vizes az úszódressze/úszónadrágja. Se tusfürdőt nem használtunk, se le nem vettük a ruhát.
2020. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 lehet, de az úszás előtti zuhanyozás célja ugyebár nem az, hogy nedves legyen a fürdőruha. Hanem a baktériumok eltávolítása, azok meg közismerten a fürdőgatya által fedett helyen vannak leginkább.
2020. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor fürdőruha nélkül érdemes zuhanyozni medencébe menet előtt és után is.
2020. aug. 29. 18:05
 10/19 anonim ***** válasza:
Nemcsak a testünk, hanem a fürdőruha is lehet " szennyezett".
2020. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!