Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naponta kétszer zuhanyozni és...

Naponta kétszer zuhanyozni és közben hajat is mosni egészséges vagy elég egyszer is egy nap?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok.

2013. júl. 28. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyen időben még szép.... ez természetes....
2013. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

A hajmosás elég ritkábban bár ha hosszabb hajad van vagy fiú létedre hosszú hajad van akkor nem árt ha naponta legalább leöblíted mert nagyon tud izzadni ám az ember fejbőre.

Nekem rövidebb hajjal rosszabb volt mert tocsogott az izzadtságtól. A hosszú hajam miatt érdekesen nem mert szigetel így a napon sem melegszik fel annyira a fejbőröm szerencsére, de én is minden nap átmosom sima vízzel néha samponnal.

2013. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én ma háromszor zuhanyoztam le, ilyen melegben csak így éreztem embernek magam. tusfürdőt csak egyszer használok, este, lefekvés előtt, samponozni meg két-három naponta szoktam a hajam.
2013. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egészséges. A napi kétszeri zuhannyal még semmi baj sem lenne, de ha közben még vegyszereket is használsz pl sampon, azzal már van.
2013. júl. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem király vagy. Télen is így nyomod?
2013. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hármas: Te is pasi vagy?
2013. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!