Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fürdőben vagyok, és elmegye...

Ha fürdőben vagyok, és elmegyek zuhanyozni a közös fürdőbe, akkor mindig feláll a péniszem. Akkor is, amikor simán csak a piszuárhoz megyek, vagy épp öltözni. Miért van ez, hogy lehetne lecsillapítani picit a kiskakast?

Figyelt kérdés

Példa: Megyek zuhanyozni és már egyből elkezd áléni, és ott vagyok a zuhanyrózsa alatt merev fütykössel, és engem néz a 70 éves bácsi, és

a velem egykorú gyerekek.



2014. aug. 20. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Talán egy kis önkontroll kell. Vagy gondolj olyan dologra, amitől minden szexuális jellegű vágyad elszáll. 70 éves bácsi talán irigykedik, mert neki már nem fog úgy állni semmilyen kék tablettától sem:P Tehát nem annyira gáz a szitu.
2014. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudat alatti sexuális izgalon jön létre .Ezt maga helyszin okozza ,mert láthatóvá válik a tiéd is .

A 70 éves visszagondol a multra,a veledkorú meg hasonlija az övét a tiédhez.

2014. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sűrűbben kellene elsütni a fegyvered....
2014. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
13/F
2014. aug. 20. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy ágaskodik a kakaska, de ez miért baj? Te most serdülsz, természetes, hogy ágaskodik, az a dolga. Neked pedig büszkének kellene lenned rá, nem pedig holmi ostoba kényszerképzeteket magadba eröltetni, természetesen csakis félelem és tévhit-alapon. Az öltözőben egy ilyet is könnyen le lehet szerelni, főleg úgy, hogy nem jössz zavarba. Akkor leszel aztán később majd igazi macsó! ;)
2014. aug. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 20. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
én 25 vagyok és ugyan ugy áll ha tusolok ha fürdök midig jól érzi magát ennyi nem másra áll fel csak felszabadul "nyujtozik" egyet
2014. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Serdülőkorban egyébként is gyakoriak az akaratlan merevedések. A meztelenség és a hormonok ezt váltják ki nálad.

Legközelebb ha a zuhanyzóban előfordul, próbálj valami másra koncentrálni és engedj magadra egy kicsit hűvösebb vizet! Remélhetőleg így majd gyorsabban lecsillapodik az a kiskakas... :)

2014. aug. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom masztizol-e,gondolom igen.


Szerintem többször kéne,és akkor meg szokja ,hogy csak bizonyos eseteknél áll fel

2014. aug. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ja ha 13 vagy mindentől feláll, majd egy idő után nem csinálja, a serdülőkor része, mindenki átesik ezen akinek nincs szervi impotenciája


neked nincs :)

nem kell szégyellned

2014. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!