Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ébredek fel minden éjjel?

Miért ébredek fel minden éjjel?

Figyelt kérdés
KB 2 hete minden éjjel felkelek. Ha elelaszom 23 óra körül,2kor már fent vagyok és van hogy vissza sem tudok aludni. Ha vissza is alszom 1 óra múlva megint felébredek. Folyamatosan 5-6 órát 2 hete nem aludtam így elégge fáradt vagyok. Valami tipp mivel lehet végigaludni az éjszakát?

2020. aug. 31. 04:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a háziorvost.ugy hallottam hogy valami szervi baj is közrejátszhat
2020. aug. 31. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pszichés ok miatt volt.
2020. aug. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet stresszes vagy mostanság.
2020. aug. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem is volt, teljes zűrzavar a fejemben állandó zavartság, azt sem tudtam hol áll a fejem, lelkileg sem voltam toppon...

Nekem, ami ilyenkor beválik, az egy social media detox, nem tudom mennyi idős vagy és mennyit netezel, de ha sokat, akkor érdemes kipróbálni neked is.

Sokkal több időd marad mindenre, mondjuk meditálhatsz, ami nyugtató hatású és egyéb dolgokat tehetsz, ami esetleg kifáraszt, vagy lelkileg megnyugtat.


A lényege, hogy letörlöd, vagy letiltod a telefonodon a következő alkalmazásokat:


Facebook

Tiktok

WhatsApp

Messenger

YouTube

Twitter

Snapchat

...



Természetesen mindig közlöm, azokkal akik gyakran keresnek, hogy nem leszek elérhető csak telefonon és e-mailben, de ezek bármelyikén kereshetnek.

2020. aug. 31. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!