Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem álmodok és ébredek...

Miért nem álmodok és ébredek fel minden éjjel többször is? (többi lent) 15/L

Figyelt kérdés

Mindig álmodtam valamit, egy évben jó esetben előfordul, hogy 2x nem álmodok semmit erre mostanában egy időben kezdődően az ébredéseimmel, semmi. A másik zavaró(bb) dolog pedig, hogy többször is csak úgy felébredek, ezt értem úgy, hogy a legkevesebb eddig 2, amúgy 5x biztos felébredek éjszaka. Pénteken a doki először azt mondta azért mert apám pár napra kórházban volt a cukra miatt, de biztos nem mert azért annyira nem aggódtam, tudtam, hogy kijön, és már előtte kezdődött. Aztán mondta, hogy az iskola miatt mert sajnos gyűlölök odajárni, de biztos nem amiatt mert év elején nem rossz hanem szar volt, most elmegy, és ennél már volt "szerencsém" az életben 1000x rosszabbat átélni mégsem voltak ilyen gondjaim.


Mikor felébredek, nem mászok ki az ágyból meg semmi késztetést nem érzek semmire egyszerűen csak felébredek majd esetleg a másik oldalamra fordulok és alszok tovább. Reggel pedig mikor kelnem kell nem vagyok mosott sz@r, könnyen felkelek már csak azért is mert nem olyan hívogató az ágy egy ideje, és mert sokkal korábban fekszek le ezek miatt.

Kezd elegem lenni.

Mit tegyek?



2017. márc. 19. 19:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!