Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kineziológushoz érdemes...

Kineziológushoz érdemes elmenni? Írnátok tapasztalatokat, hogy kinek segített és miben az élete során?

Figyelt kérdés
Eléggé szorongó típus vagyok és felesleges dolgokon is szoktam rágódni. Emiatt magas vernyomasom is van enyhe fokozatú. Sokan ajánlották a kineziológiát.

2020. aug. 31. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
a kineziológusnak segített, hogy meg tudja venni a luivutton táskát
2020. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne, ha azokat kérdeznéd, akik ajánlották? Simán lehet, hogy ezt a kérdésedet csak trollok találják majd meg. Szerencse kérdése, hogy itt az ember normál válaszokat kap vagy ilyen okosságokat, mint #1.
2020. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es...igazad van, de ne felejtsük el azt se, hogy nem itt ennél a kérdésnél, de a kérdés feltevők között is sok a troll. Ez az egész fórum egy nagy kalap kaki.



Kedves kérdező! Sok évvel ezelőtt voltam kineziológusnál, nekem nem segített és nem jött be ez az irány.

2020. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Áltudomány.
2020. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szia, nekem pont hasonló gondokban segített. Az egész életem jobb lett valahogy azóta. Persze gondok mindig vannak, de sokkal jobban tudom kezelni őket. Én melegen ajánlom a kineziológiát. One Brain fajtán voltam. Üdv!!!
2020. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

10-15 kineziológust (magyart és külföldit) személyesen és/vagy írásban megkérdeztem, hogy vállalja-e a születésem időpontjának meghatározását. nagyjából mind más választ adott, a feladatot SENKI nem vállalta. meggyőződésem, hogy amennyiben a módszer működne, egy gyakorlott kineziológusnak ez a feladat kb. 2 perc lenne.


remélem, segítettem

2023. jan. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon benézted ezt, mert ezt az asztrológusok tudják megmondani az életesemények időpontjából. Persze csak a születési percet. Asztrológiai program is kiadja. Én kipróbáltam párat úgy, hogy csak a napot adtam meg, ugyanazt mondták, mint amit tudok. Kineziológia blokkokat old ki, rossz szokást, szorongást, fóbiát, kényszerességet.
2023. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

7-esnek: mit néztem be? a YT-on vannak olyan videók, ahol egy gyakorlott kineziológus, akinek keresztneve pl. Béla, állva, hangosan kimondja, hogy a "keresztnevem Jolán" (szándékosan egy olyan keresztnevet mond, ami NEM az övé" és gyenge izomválasz miatt hátrafelé kezd el dőlni.

aztán ott van pl. dr. David R. Hawkins, aki kalibrálja az USA teljes lakosságának megvilágosodottsági szintjét

ezekben hol van rossz szokás vagy fóbia?

köszönöm

2023. jan. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mik a tapasztalatok ennyi idő után? Hogy érzed magad?

2023. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, segíthet az ilyen gondok esetén. Én is a One Brain fajtát ajánlom.
2023. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!