Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valériába relax használ alvásra?

Valériába relax használ alvásra?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg vmi mással próbálkozzak?
2020. szept. 2. 04:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Valeriana Relax
2020. szept. 2. 04:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Néha 2 kell, de eddig mindig elaltatott. Hátránya nálam, hogy meghajt, hajnalba mindig nagyon kell tőle pisilnem, így arra felkelek. De 4-5 ora mely alvás nálam már eredmény.
2020. szept. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj mikor hazamegyek éjszakás műszakból korán felébredek. 8 körül alszom el de már fél 1 kor fent vagyok.
2020. szept. 2. 05:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor én a valeriana helyett, vagy mellett szemtakaroval/füldugóval is próbálkoznék. A sötét szerintem sokat számít, próbáld ki ezeket is.
2020. szept. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Full sötét van és tök egyedül vagyok ilyenkor otthon. Mégsem megy
2020. szept. 2. 05:54
 6/6 anonim válasza:
Nem használtam mivel tini gyerek vagyok, de nagyon rosszul alszok/aludtam egy időben. A levendulás illatozó párnák levendulás gyertyák nekem kicsit segítettek, de nem oldódott meg teljesen. Pl az ágyamtól 1,5 méterre is lóg egy kis levendula köteg
2020. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!